Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Olyan érzés mintha álmodnék....

Olyan érzés mintha álmodnék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pánikbeteg és depressziós vagyok, állandóan szorongok és, ha jön egy stresszesebb időszak, akkor olyan érzésem van, mintha álmodnék, nem tudom jobban megfogalmazni. Meg félek attól, hogy megőrülök pl. beszélgetek valakivel és attól félek, hogy mi van ha a másik személy nincs is ott és ez meg sem történik csak én képzelem, halálfélelmem van. Szörnyű.
2016. ápr. 3. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Pszichoterápián voltál már?

Gyógyszert szedsz?

2016. ápr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Valójában az elmúlt napok stresszesek voltak, elég rosszul éreztem magam, de ezt az álomszerű érzést tegnap óta érzem, mióta történt velem egy nagyon-nagyon jó dolog, amit egyszerűen nem tudok elhinni. Attól nagyon boldog vagyok.

Voltam már pszichiáternél, pszichológusnál is, jelenleg nem járok. Frontint szedek néha, de nem rendszeresen

2016. ápr. 3. 22:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor megnyugodtam, semmiféle hülyeség szedésére nem beszéltek rá. :)

A krónikus kimerültség okozhat ilyet (még egy teljesen egészséges embernél is), főleg ha intenzív érzelmek is értek.

Ha lehetséges, igyekezz azon, hogy csökkentsd a terhelésedet, na meg szerintem a pszichoterápiával is cska nyerhetsz.

2016. ápr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen elég kimerült vagyok, szellemileg eléggé túlpörgettem magam, csak már nagyon meg vagyok ijedve ettől, ami csak ront a helyzeten, most kaptam egy pánikrohamot is. De köszönöm a válaszod! megpróbálok megnyugodni
2016. ápr. 3. 22:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor a kiváltó ok meg is van.

A kimerültség és a stressz pedig rátehet egy lapáttal a pánikbetegségre.

Tessék változtatni az életmódodon! Ha szükséges, akkor akár munkahely tekintetében is. Tudom, mondani könnyű... de ami már a mentális egészségedet veszélyezteti, az már nem vicc.

2016. ápr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15%

Azokkal szokott előfordulni, akik kezdik érzékelni, hogy valójában a Mátrixban vannak.

Nemsokára kivisznek onnan.

2016. ápr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

"Deperszonalizációs zavarban az egyén általában úgy érzi, mintha saját életének kívülálló megfigyelője lenne. A személy önmagát és a világot valótlannak és álomszerűnek élheti meg"

2016. ápr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!