Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lesz velem az életbe?

Mi lesz velem az életbe?

Figyelt kérdés
Nálam sokkal talpraesettebb embereket is "megtőr" az élet, szerekkel nyomják el a sz#rságot, Előre szólok hogy nem használok semmit.én nekem kommunikációs problémáim vannak (nehezen követek mindent és van hogy belekeveredek mindenbe) és épp ezért vagyok visszahúzodó, meg valami nem stimmel velem.. a szüleimnek erről nem beszéltem és se az orvosomnak. Már-már a magány is alapjáraton kezd megemészteni, a későbbiekben csak a rossz vár és úgy érzem nincs értelme annak hogy éljek. 16/F
2016. ápr. 10. 22:55
 1/5 anonim válasza:
Mindenki életének van értelme csak meg kell találnia. Próbáld meg a nehézségeket kibírni,velem is sok nehézség volt sokszor azt éreztem amit te,de nem törhetsz meg,küzdened kell és úgy nem fog lenyomni az élet és a saját életedet te fogod irányítani😉 A magányt hogy érted?
2016. ápr. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egydül érzem magam, monotonak a napjaim, jó ott vannak a szüleim, de érzem hogy kell változás, csak nincs bátorságom semmihez.
2016. ápr. 10. 23:10
 3/5 anonim válasza:
Én vagyok az első válaszoló. Igazából én is hasonlóan érzek engem kb leszar mindenki a dolgok meg minden nap ugyan azok mint egy mókuskerék,de valamivel biztos fel lehet dobni..szerintem sportolj valamit vagy keress valami másik hobbit..én futni szoktam
2016. ápr. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért vannak barátaid? 1-2? Barátnőd volt már?
2016. ápr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mariann, válasza:
Apocalipszis vs fatyol le lebbentese,vagyis 'lehull a lepel' nemsokara.Ha esetleg nem ertened,akkor egyszerusitek,Mindenki megtudja azt amit titkoltak.
2016. ápr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!