Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni, hogyan lehet...

Mit lehet tenni, hogyan lehet kigyógyulni a fóbiából?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy gyerek korom óta félek, iszonyodok minden féle rágcsálótól de leginkább egér, patkány, pele, pocok, hörcsög. Akár élő akár halott meglátom és olyan roham jön rám, (sikítás, sírás, stb.) hogy alig tudok utána lehigadni. Eddig elvoltam kerültem minnél inkább a találkozásokat. De vidéken lakok. És az útóbbi évekbe egyre több a találkózások száma. Tavaly oktoberbe történt, hogy kint ültem és a gatyámba felmászott a lábamon egy egér. Azóta rettegek és éjjel folyamatosan azt álmodom, hogy egerek, patkányok vannak a szobámba meg másznak rajtam. Nem birom már lefeküdni is félek folyamatos álmatlanság van rajtam. A környezetem nem tud erről semmit mert csak röhögnek rajtam amúgy is, hogy felnőtt létemre össze tolyom magam egy kis egértől. Kihez forduljak ezzel? Mit tudok tenni, hogy leküzdjem a fóbiámat?
2016. ápr. 13. 17:13
 1/1 anonim ***** válasza:

"Küzdelemmel" semmit sem tehetsz, a szakszerűség elengedhetetlen.

https://www.youtube.com/watch?v=gFfxqM8VLho

2016. ápr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!