Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Magasan funkcionáló autista...

Magasan funkcionáló autista srác vagyok. Hol találok megfelelő pszichiátert? Az állami pszichiáter nem komplett, el sem hitte hogy autista vagyok.

Figyelt kérdés

Pánikszerű problémákkal voltam pszichiáternél, aki közölte hogy ő szerinte még csak autista sem vagyok és felírt egy csomó gyógyszert. Nem ez a szakterülete ugyan, de azért annyi szolidaritást elvárnék tőle hogy legalább az eddigi diagnózisaimat figyelembe vegye, amit 3 ezen a szakterületen tevékenykedő pszichiáter is megerősített. Nem igaz ha nem úgy viselkedem mint az eső ember, akkor már nincs is autizmus spektrum zavarom? Hihetetlen az egész. nem értette meg azt sem hogy nekem mint autistának nagyon sok energiát felemészt a folyamatos társasági élet... semmit nem tudott az autizmusról de beszólt és be akart gyógyszerezni....


tudtok ajánlani egy normális pszichiátert?


2016. ápr. 13. 21:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Delej utca, Autizmus ambulancia. Az Aspergeres fiamat ott diagnosztizálták.
2016. ápr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!