Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hormonzavar okozhat hangulat...

Hormonzavar okozhat hangulat ingadozást, vagy depis érzést? Egyszer fenn, egyszer lenn, de nem annyira durván, csak van és nagyon nem jó.

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve volt egy komolyabb hormon zavarom, ami abban mutatkozott hogy 2 és fél hónapig véreztem. Eleve van egy kis hormon zavarom, de ezek szerint jobban is meg tud zavarodni, ha ilyesmi történik. azóta a havi cucc normalizálódott, de időközönként nagyon nem okés a hangulatom, ennek lehet köze a hormonokhoz? Vagy valami más okozza? Tud erről valaki valamit?

2016. ápr. 17. 09:45
 1/4 anonim válasza:
Hormonok! Én szabályosan bőgni szoktam havi előtt.
2016. ápr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, hormonok okozhatnak hangulatingadozást.
2016. ápr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,amugy nem lennenk ilyenek.
2016. ápr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vicces az egészben hogy nem csak a hangulatomra hat ki, hanem mindenre, étvágyra, valamikor sexuális vágyam van de nagyon erősen, aztán hetekre teljesen elmúlik. A másik meg hogy én nem tini korban vagyok, hanem igen csak azon túl. Durva hogy 30 év után is lehetnek ilyen drasztikus hormoningadozások. 1 éve mikor voltam dokinál, nem írt fel gyógyszer, valószínűleg, mert a hormontartalmú készítmények hizlalnak is és elebve van rajtam felesleg, de hiába diétáztam, fogytam is, ezek az ingadozások nem múltak el. Vagy tovább kéne diétáznom?
2016. ápr. 19. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!