Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió vagy hangulat zavar?

Depresszió vagy hangulat zavar?

Figyelt kérdés
Nehezen kelek, nehezem fekszem, nincs kedvem az élethez, mert túl sok negatívum ér nap közben és emiatt otthon nincs energiám tanulni sem. Megaláznak/viccet csinálnak belôlem a barátaim, úgy érzem nem maradt már senkim és, hogy nincs értelme az életemnek. Soha nem értem el semmit, amire büszke lehetnék. Gondolkoztam egy ideig az öngyilkosságon, de rájöttem, hogy úgy fôleg nem érnék el semmit. Másokért szeretnék meghalni, úgy legalább valali emlékezne rám...

2016. jan. 13. 00:15
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*valali
2016. jan. 13. 00:18
 2/13 A kérdező kommentje:
Még ezt is elba*zom....
2016. jan. 13. 00:19
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem depresszió.
2016. jan. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló a helyzet.

Szerintem is depresszió.

2016. jan. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az írásod alapján én is többnek gondolnám az állapotodat mint hangulatzavar.Mert az általában elmúlik.

Mióta érzed így magad?

2016. jan. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Úgy fél éve, amióta új osztályba kerültem
2016. jan. 13. 01:00
 7/13 Roland G. ***** válasza:
47%
Szerintem depresszió,bár nem vagyok orvos,viszont a halál gondolta erre utal.Sokan átesnek ilyen jellegű problémákon,de próbáld meg az élet apróbb örömeit értékelni és ne tudatosítsd magadban,hogy értékes vagy,mert ember vagy.Tűzz ki magad elé célokat és küzdj érte.Ne add fel soha.Jön majd szép időszak!
2016. jan. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ! :)
2016. jan. 13. 01:12
 9/13 anonim ***** válasza:

Nagyon bölcsen írt a 7-es válaszoló.

A dolgok folyton változnak körülöttünk.Próbálj kitörni ebből az állapotból.

Kezdj el valamit sportolni pl.Kocogjál,kondizzál.Vagy bármit amiben örömödet leled.

F40+

5-ös

2016. jan. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, hogy az orvosi szaknyelvben hogyan címkézik, attól még ugyanaz.


Ha a lustaság elhatalmasodik az emberen akkor egy idő után semmiben sem lesz sikeres (munka, tanulás, sport, társasági élet...), így elmaradnak azok a pozitív élmények amiktől az ember folyamatosan újra feltöltődhet.

2016. jan. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!