Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az baj ha csak idősebb férfiak...

Az baj ha csak idősebb férfiakhoz vonzódom?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és leginkább a 30-50 év közötti férfiak tetszenek...főleg az a típus ami inkább az idősebb nőknek jön be, tehát nem az ilyen Bred Pitt féle szép fiúk hanem a szőrős, sármos férfiak mint pl Geroge Clooney, Hugh Jackman, Hugh Laurie.

A velem egy idős fiúk nekem túl kisfiúsak.

Tudom hogy ez nem normális de érdekelne hogy ez csak ízlés kérdése vagy lehetnek komolyabb, mélyebb okai is?


2010. ápr. 6. 18:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
ezzel énis valahogy így vagyok, más az ízlésünk szerintem.
2010. ápr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%
valószínűleg apa komplexusod van. Egyáltalán nem normális ez a vonzódás.
2010. ápr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
aha én is erre gondoltam, de olvastam egy könyvet ahol írták hogy aki vonzódik az idősebb férfiakhoz arra könnyen ráhúzuk az apakomlpexusos, de ez nem igaz.
2010. ápr. 7. 12:47
 4/22 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha vonzódsz idősebb férfiakhoz, viszont ha zömében csak az idősebbekhez vonzódsz akkor ott komoly pszichés ok áll a háttérben. Mindenképpen édesapád és a te kapcsolatodban kell keresni a megoldást. Rengeteg oka lehet az ilyesminek. Vágysz apukád szeretetére, ugyanakkor csak kevés figyelmet kapsz tőle, ha szexuálisan molesztáltak az is vezethet ilyen érzésekhez, és még számos oka lehet... A lényeg, hogy ennek komoly, mély okai vannak, ez nem csak egy "ízlésficam"!
2010. ápr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
65%

El ne hidd a sok baromságot, arra vigyázz erősen :D


Régen nem is volt kérdés, hogy a meglett, kissé korosabb férfiember szerzett magának pont a te korodbeli lányt, a lányok nem a velük egyidős kissrácokat keresték soha, akik nem tudnak semmit letenni az asztalra a pattanásokon kívül... ez csak a közelmúltban alakult ki így, hogy a 15 éves csajok a 15 éves srácokkal járnak, akiktől semmi értelmes dolgot nem tudnak tanulni, ellesni.


Természetes, hogy a 15 meg 17 éves kissrácok most eszeveszett módon fognak téged térítgetni, sőt, majd megkapod, hogy nem csak komplexusos, de egyenesen perverz is vagy :D

2010. ápr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
32%

16:53

Kislány: te elmebeteg vagy. Az, hogy te nem hiszed el a nemnormálisságod, az nem változtat a valós tényen. (És még az igazság is fáj neked.)


Kérdező: neked is apakomplexusod van.

2010. ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
te pszichológus vagy? mert nem hiszem hogy ennyiből el lehet dönteni h apakomplexusom van...
2010. ápr. 8. 22:13
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
En is joobban kedvelem az idosebb embereket, szerintem ez normalis.
2010. ápr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Régen nem volt természetes az egyenrangú kapcsolat.
2010. ápr. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
ez azért nem apakomplexus, mert nem a belső világukhoz vonzódsz, mert gondolom nem ismered pl hugh laurie-t :))) hanem csak a külsejük vonz, ami egyáltalán nem meglepő, mievlhogy színészek és igencsak jól néznek ki, rengeteget szépítgetik őket, meg ki vannak sminkelve, egykis photoshop, meg satöbbi... és egyébként egyikük se néz ki(!) 50-nek,szóval... :) szóval ne higgy nekik, ennek semmi köze semmiféle komplexushoz, csak ilyen az ízlésed.
2010. ápr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!