Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az baj ha csak idősebb férfiak...

Az baj ha csak idősebb férfiakhoz vonzódom?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és leginkább a 30-50 év közötti férfiak tetszenek...főleg az a típus ami inkább az idősebb nőknek jön be, tehát nem az ilyen Bred Pitt féle szép fiúk hanem a szőrős, sármos férfiak mint pl Geroge Clooney, Hugh Jackman, Hugh Laurie.

A velem egy idős fiúk nekem túl kisfiúsak.

Tudom hogy ez nem normális de érdekelne hogy ez csak ízlés kérdése vagy lehetnek komolyabb, mélyebb okai is?


2010. ápr. 6. 18:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
22%
ez egyéni ízlés kérdése.nem vagy apa komplexusos.én férfi vagyok 29 éves és 50 éves nőkhöz is vonzódom,és nincs anyakomplexusom egyszerüen csak meg akarom őket...:)
2010. ápr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

13:44 a gond az h igazából nem csak a külsejük vonz..úgy értem a való életben is jobban tetszenek és jobban kedvelem az idősebbeket. szeretem az úriembereket, a férfias, inteligens férfiakat, ami elvileg jó, de a gyakorlatban a mai lányok többsége nem ilyen fiúra bukik....nekem a tanáraim is bejönnek, az egyik 40 éves és szerelmes vagyok belé, nem csak tetszik mert jóképű, hanem igazán vonzódom hozzá, és a személyét is imádom.

azért emeltem ki ezeket a sztárokat h nagyjából ilyen férfiak tetszenek.

2010. ápr. 13. 21:34
 13/22 anonim ***** válasza:
63%

Látod, mondtam, hogy egyből perverz/elmebeteg/elferdült/komplexusos vagy, ha az itteni beteglelkűeket kérdezed :D


Érdekes módon évezredekig működött, hogy a pasi volt az idősebb és a lány meg nem a vele egykorú pattanásos karcsikát gondolta igazi férfinek, mert bizony, neki addig még van pár éve, mire azzá válik...


De nyugodtan lehet fikázni a kérdezőt, amiért nem akar tinifiút magának :D

2010. ápr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
13%

13:44

Ennyit rólad. Te menthetetlen eset vagy.

Jaa, hogy neked csak a férfi pénze kell. :) (Vagyis megvárod, hogy megszedje magát, aztán jössz...)


"Látod, mondtam, hogy egyből perverz/elmebeteg/elferdült/komplexusos vagy, ha az itteni beteglelkűeket kérdezed"

Miért? Ha egyszer az az igazság (ami ugye fáj nektek)... :D


Az az ember sem normális aki kis dilis tinikislányokat választ. (Max. pedofil.)

2010. ápr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Nekem nem fáj, pártatlan vagyok, végülis én kérdeztem hogy ennek lehetnek-e mélyebb okai:)))

de ezt a vonzódást nem úgy kell ám érteni hogy le akarok velük feküdni vagy valami, csak jobban tetszik a külsejük, a viselkedésük, nem bírom az ilyen tejfelesszájú pattanásosképű vagánykoddó, pattanásos kis tinédzsereket akiknek az élte csak a hülyéskedésről szól.

De nem arra kell gondolni hogy meglátok egy kopaszodó negyvenest és azonnal odavagyok, egyszerűen csak nem bírom a lányos arcvonású fiúkat, és a 30 év alattiak zömében ilyenek.

2010. ápr. 26. 17:27
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

Igen, vannak lányos fiúk de azok kevesebben vannak, úgyhogy nem tudom miről írsz.


A pattanás egy dolog. A lányok is pattanásos képűek.


(Amúgy lehet, hogy te 15 évesen öreg vagy.) :D

2010. ápr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Na most a lányos fiú nem kifejezetten azt jelenti hogy lányosan viselkedik, beszél, hanem hogy lányosak az arcvonásai, tehát pelyhedző szőrű, babapopsiképű, stb...jobban tetszenek a markánsabb arcvonások, az enyhe szarkalábak a szem körül, a homlokráncok, a "mosolyráncok", a borosta, esetleg kecskeszakáll:D

Talán azért is kedvelem jobban az idősebbeket mert ők nem pattanásosak:D

2010. ápr. 28. 17:45
 18/22 anonim ***** válasza:
52%
Óvatos legyél, még a végén pszichiáterhez küldenek, vagy a halálba, amiért nem akarsz magadnak veled egyidős fiúcskát :D
2010. ápr. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
oké:D
2010. ápr. 29. 20:18
 20/22 anonim válasza:
89%

Ugyanez. Én iszonyat szexisnek tartom hugh jackmant és keanu reevest. DE nem vagyok apakomplexusos -.-. Egyszerűen nekem nem tetszenek az ilyne kisfiúsabb férfiak.

Nem is tudom, hogy mondjam el....de van valami plussz egy pasasban, hogyha már "felnő". Lehet, hogy ezt msot hülyén mondom el, de mindegy :D.szóval tetszik az a plussz férfias erő amit a fiatalabb velem egykorú egyedek nem tudnak mutatni, tapasztalatom szerint.

16/L

2010. jún. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!