Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan küzdhetném le az...

Hogyan küzdhetném le az extrém mértékű stresszt?

Figyelt kérdés
Nagyon stresszes vagyok egész pici korom óta. Erre rájöttek mindenféle események amelyek miatt kezeltek depresszióval, pánikbetegséggel. A gyógyszerek csak rosszat tettek, úgyhogy már nem szedem őket. Egészen idáig úgy tűnt, hogy már sokkal jobban vagyok. A kihívásokat, stresszhelyzeteket jobban kezeltem. Aztán elérkeztem az egyetem utolsó félévéhez és ahogy közeledik az államvizsga rohamtempóban jönnek vissza a tüneteim. Még "csak" ott tartok, hogy ha vmi apró kis kihívással találkozom(kiselőadás stb) rosszul leszek, hasfájás, hányinger, hasmenés, szédülés, nehézlégzés... De még 2 hónap van az államvizsgáig, félek addigra teljesen megkattanok és visszatérnek a pánikrohamok és az önpusztító hajlamok. Mit tehetnék, hogy kevésbé viseljen meg? Minden nappal egyre rosszabb, egyre gyakoribbak a fizikai tünetek, félek, hogy gyomorfekélyem lesz mire eljutok oda, hogy diplomaosztó....
2016. ápr. 18. 18:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Tereld el róla a figyelmedet, vizsga előtt pedig végezz maszturbációs gyakorlatot. Egyébként ha tanultál nincs miért aggódnod, de itt egy komment sem lehet annyira hasznos mint egy jó és képzett pszihológus. Itt mi csak max tanácsot tudunk adni
2016. ápr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!