Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugy érzem egy biologiai...

Ugy érzem egy biologiai selejt vagyok.. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
úgy érzem tul széles a vállam/hátam,tul keskeny a csipőm,tul vastag a lábam,tul nagy a hasam és mind ezek mellet még az arcom is ronda.szinte alig eszem napi maximum 500 kaloriát (165cm vagyok 40 kiló tudom nem hangzik soknak de én nagyon rondának látom magam).látok velem egyidős lányokat sétálni a barátaikkal és arra gondolok hogy miért nem lehetek olyan tökéletes mit ők.mondjuk ehez barátok is kellenének...1 barátnőm van nyitegyházán havonta egyszer találkozunk rajta kivül nincs senkim(mivel magántanuló vagyok). 13/L

2016. ápr. 19. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
És miért vagy magántanuló? Nagyon alacsony a súlyod egyébként, ez egészen biztosan nem lesz vonzó a fiúknak, többet kellene enned, mert manapság Kim Kardashian a divat, és rajta van zsír bőven, ráadásul jó eloszlásban.
2016. ápr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem megy... már igy is ugy érzem hogy az emberek az utcán azt gondolják rólam hogy széles a vállam meg stb... nagyon rossz érzés föleg ha egy velem egykoru jön velem szembe...
2016. ápr. 19. 17:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már tudsz ezen a fórumon írni, akkor nem vagy biológiai selejt. Neked magadnak kell saját magadból értékes objektumot faragni, mert más nem fog.
2016. ápr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi a baj azzal ha valakinek széles a válla? Ez teljesen vonzó lehet egy nőnél is, alapvetően azt mutatja, hogy jó az erőnléted, bár a te esetedben inkább az anorexiára gyanakodnék.
2016. ápr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy az!

Minden ember másmilyen, és mindenkinek más tetszik.

[link]


[link]


[link]

2016. ápr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első válaszolót szard le, ne azért akard rendbe tenni az önbizalmad, mert ez felel meg a fiúknak vagy Kim Kardashiannak, hanem a saját magad kedvéért.
2016. ápr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nagyon nehezen barátkozom, ezért eleve teljesen reménytelen eset vagyok.senkivel sincs közös témám.azt hiszem a kinézetem miatt nem álnak szóba velem az emberek, más tippem nincs....
2016. ápr. 21. 13:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagy a hasad és keskeny a csípőd? Mégis hány cm? (Csak hogy el tudjalak képzelni.)

Aztán 13 évesen még igencsak gyerek vagy, 16 éves korod körül már kezdesz alakulni és a fénykorodat 20-22 éves korodban el is éred.

2016. ápr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!