Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Ma előjött egy érzés,amit már tapasztaltam évekkel korábban, és elkezdett érdekelni,hogy mi lehet ez. Szóval, nem is tudom hogy fogalmazzam..mintha tudatomon kívül lennék, vagy mintha ez nem a valóság lenne,esetleg még ahhoz tudnám hasonlítani,mintha egy filmben lennék, úgymond homályos minden,és csak úgy vagyok.

2016. ápr. 19. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi feles ment le este?
2016. ápr. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sejtettem,hogy ez lesz, a trollok elkerülhetetlenek. De mivel jó napom van,megy a zöld 😊
2016. ápr. 19. 23:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Én egy kacsa vagyok, hallgass arra, amit mondok. Kövesd parancsaimat, teljesítsd kívánságaimat! Életed egy film, ami rólam szól, engem szolgálsz, itt és most.
2016. ápr. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ilyen nekem is van,vmikor majdnem összeesek :D
2016. ápr. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon unatkozol, vagy nagyon fáradt vagy, vagy nagyon szeretnél kiszakadni a mindennapi környezetedből, és álmodozol. Szerintem nem kóros.
2016. ápr. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Derealizáció a neve és a legtöbb ember 1-2 alkalommal átél ilyesmit élete folyamán. Pánikbetegeknél és depressziósoknál gyakori. Ha gyakran előfordul és zavar, akkor érdemes pszichológust felkeresni.
2016. ápr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :)

Utolsó, szerencsére nem kóros, csak régebben volt sokszor, ezek szerint kinőttem.

2016. ápr. 20. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!