Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg vagyok?

Pánikbeteg vagyok?

Figyelt kérdés

Szivritmus zavarom van es tortent egy csaladi tragedia ami miatt ideges voltam es ramjott a szivritmuszavar amire pedig rapanikoltam es azota eltelt mar fel ev.Az a baj hogy kenyzergondolataimvannak .CSak itthon erzem magam biztonsagban es ha mashol vagyok lehet az 500 meterre az otthontol mar a halal jar a fejemben es hoyg rosszul leszek vagy mi lesz ha ramjon a szivritmus zavar es rapanikoloke s nemtudom kezelni a helyzetet.Nem egyszeru de nyilvan tudom ,hogy sajat magam tudom meggyogyitani viszont eleg neheznek erzem.Voltam pszichologusnal is aki felirt 0.25 os frontint de nem igazan merem beszedni pedig mar mas megoldast nem latok.NEm akarok meghulyulni mert idaig semmi ilyen problemam nem volt de most ugy erzem keves vagyok ahhoz ,hogy megoldjamVannak jobb napokd e van hogy borzaszto.Fel eve nem dolgozom hazakoltoztem kulfoldrol nics bevetel nincs baratnom sem sikerelmenyem.Van akikkel beszelgetek .

Egyszer 10 eve tortent velem ,hogy panikbeteg lettem de akkor egy szerelemnek koszonhetoen fel ev alatt lekuzdottem gyogyszer nelkul.Kerem csak azok irjanak akik erdemben tudnak segiteni igy is eleg problemam van

Koszonom

?



2016. ápr. 21. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószinű az vagy!

Sajnos nekem is ilyen tüneteim voltak.Most egy kicsit nyugisabb a helyzet.Megtanultam kezelni valahogy

2016. ápr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pánikbetegségre pszichiáter kell, és rendes gyógyszer, vagy gyógymód. Egy kis frontin az nagyon kevés, és ha nem szakorvos írja fel, drága is. Szóval vagy szakorvoshoz fordulsz, vagy így maradsz.
2016. ápr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pszichiaternel voltam elnezest.Nem angyon tudoma pontos kulonbsegeket.Frontint irt fel ami 80 forintba kerult.Szednem kellene de felek tole pedig mindneki mondja hogy csak jot fog tenni.Persze mindig mindneki a sajat problemajat tartja a legnagyobbnak.En is.PEdig ennyire nem kellene.
2016. ápr. 21. 13:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan beveheted. Nem kell rendszeresen szedned, csak ha rádjön. Antidepresszánssal lehet tartósan normális életet élni ezzel.
2016. ápr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!