Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Internetfüggő vagyok. Nem...

Internetfüggő vagyok. Nem bírok nélküle lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vagyis ellennék nélküle, de valahogy nem megy... Olvasni is szoktam, de azt is megunom s ülök ide. Úgy utálom már magam miatta, de nem megy. Kutyám is van, vele is sok időt töltök (naponta legalább 2 óra), iskolába is járok, de inkább netezek egész délután és utána este tanulhatok! Olyan eseménytelenné teszi a napom! Hogy szokhatnék le róla? Nagyon nagyon hamar le szeretnék szokni!!! Utálom!!! 16/L
2010. ápr. 6. 22:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsold ki :) Vidd el a billentyuzetet valakihez..ha nem tudod hasznalni nem is fog erdekelni :)
2010. ápr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Egy döntést kell hozni, és kitartani mellette. Ilyen egyszerű, és ilyen nehéz.
2010. ápr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Kapcsold ki és ne is kapcsold be néhány napig. Foglald le magad valamivel. Hidd el, ha van más dolgot simán elfelejted a gépet. Egyébként régebben én is ilyen voltam, mostanság már csak napi 2 óra..van hogy még annyi sem
2010. ápr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
90%
Járj el a barátaiddal ide-oda, iratkozz be valami szakörre vagy járj el sokat sportolni, hogy lefoglaja az idődet. Vagy egyszerűen rakass jelszavat apukáddal a gépedre, hogy csak akkor tudj belépni amikor ő beenged.:D
2010. ápr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon könnyen függő válik az ember, én sem hittem el, eleinte nagyon belemerültem, de mostmár csak akkor ülök ide, ha valóban más dolgom nincs.
2010. ápr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%
Én pld. úgy oldottam meg, hogy töröltem magam az összes fórumról (innen is) és adtam magamnak fél évet, hogy nem írok, csak olvsok. Épp ma járt le a fél év, és ma regisztráltam újra :) De nem szeretnék újra átesni a ló túloldalára. Ha érzem, hogy nem ok a dolog, akkor újra törölni fogok és újra regisztrálok majd pár hónap múlva.
2010. ápr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%

kocka módjára fogalmazom meg a választ:D


A netfüggőséget csak felülírni lehet, törölni nem.


ezt tartsd szem előtt.

2010. ápr. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem Viviennek hívnak?:D
2010. ápr. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%

Ezt akár én is írhattam volna magamról! :(

De sztem már az is egy lépés, hogy beismerjük...

Illetve ha megnézed csak ezt a fórumot, nem te vagy az első, és nem is az utolsó, aki feltesz ilyen kérdést.


Hátha valaki tud már igazi, célravezető, megvalósítható, praktikus ellenszert.


Aki nincs benne, az nem tudja, hogy milyen, aki meg benne van, az meg szintén még a megoldást keresi. Ördögi kör ez. :(


26L

2010. ápr. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
56%
Én is ilyen voltam,aztán egy nap tönkrement a gépem,nem volt jó kb. 1 hétig és megpróbáltam magam mással lefoglalni,eljárkáltam sétálni ide oda stb stb.Aztán mikor jó lett 1-1.5 hét után akkor már nem is izgatott hogy működik és itt ülhetek,szóval már csak néha jövök ide 1-2 órára.
2010. ápr. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!