Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha fodrász fóbiám...

Mit tegyek, ha fodrász fóbiám van? A kérdés komoly, nem vicc.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 26. 07:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ez miben nyilvánul meg pontosan? Mitől félsz?
2016. ápr. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
48%
ne menj fogdrászhoz
2016. ápr. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted. Vegyél egy nagy levegőt, és lépj túl rajta. Nem tart sokáig. Én sem szeretek járni, egyenesen utálok. Körülbelül fogorvosi szinten van... Azt a helyet sem komálom. :)
2016. ápr. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Növeszd meg a hajad, és vágd otthon.

https://www.youtube.com/watch?v=_dq3I6fOP_I

2016. ápr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Tündériek vagytok, hogy írtatok, köszi az együttérzést!


Hát igen, ahogyan egyikőtök ajánlotta is - nem járok fodrászhoz már régóta.


A hajamat egy kiváló kézügyességgel rendelkező barátnőm vágta régebben sokszor, de évek óta messze lakunk egymástól, így a munkáját már nem tudom igénybe venni. (Pedig tényleg nagyon jól vágta.)


Anyumat szoktam megkérni, hogy vágjon a hajam végéből, de ő fazont nem mer vágni.


Köszönöm szépen a videót!!! Majd meglátom, hogy bele merek-e vágni...


1# Igen, vannak félelmeim - szerintem több is - a fodrászhoz menéssel kapcsolatban. Akkor lehet, hogy nem is fodrász fóbiám van, hanem "én fóbiám"...


Aki privát üzenetet írt: köszönöm szépen, az is nagyon jó ötlet!

2016. ápr. 26. 11:00
 6/19 anonim ***** válasza:
Én sem megyek évek óta, A fodrász mindig úgy vágta, hogy én utánaigazítottam, most magam vágom, csak hátul kell segítség, azt bárki megoldja a családból.
2016. ápr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nekem csak anyum lenne, de ő csak egyenesre hajlandó vágni.


Megmutattam neki a fenti videót. :-)


Hát... azt mondta, hogy nem csinálja meg, de azért még próbálkozni fogok nála. ;-)

2016. ápr. 26. 16:25
 8/19 anonim ***** válasza:

de mi félelmetes van a fodrászban? nem bunkózni akarok, tényleg kíváncsi vagyok.

nagynéném pl azért nem jár fodrászhoz, mert milyen undorító hogy 1000 embert végigfésült már ugyanazzal a fésűvel stb

2016. ápr. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Elhiszem, hogy kíváncsi vagy és nem gond, hogy szeretnéd megérteni az érzelmeim hátterét, de úgy tűnik, hogy több félelmem is van és nem akarom azokat itt leírni.


Például az is, amit leírtál.

2016. ápr. 27. 09:08
 10/19 lebowski71 válasza:
Érdekes, de nekem is fodrászfóbiám van. 20 évig magam nyírtam a hajam, aztán haver lett egy fodrászcsaj. Csak hozzá vagyok hajlandó járni.
2016. ápr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!