Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez kényszerbetegség lenne?

Ez kényszerbetegség lenne?

Figyelt kérdés

Sokszor eszembe jut egy szó, amit nemrég tanultam biológia órán (gólyva) és ha eszembe jut, idegesít. Szerintetek ez elmúlik? félek h kényszerbeteg lettem, és ez soha nem múlik el.

elnézést, ha hülye kérdést tettem fel, de ez engem nagyon bosszant.

köszönöm a válaszokat előre is


2016. ápr. 26. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
NEm hiszem, hogy ez kényszerbetegség lenne.... Esetleg furcsa a szó ezért jár a fejedben, olvass ezt-azt amazt, foglald le magad, hátha akkor nem ilyen hülyeségeken jár az eszed :D Ez kicsit olyan, mikor valami dallam megy a fejedben és nem tudod kiűzni. Aztán elmúlik és jön egy másik... :D Idegesítő, de ennyitől még nem leszel beteg
2016. ápr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam, h ez még nem vészes. Csak hajlamos vagyok felnagyítani a legapróbb gondolatom is, h ez biztos nem normális. De akkor ilyen előfordul másokkal is:)
2016. ápr. 26. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!