Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez valamiféle...

Szerintetek ez valamiféle testkép zavar?

Figyelt kérdés
Mindig is duci, nagydarab nő voltam. Van egy lány ismerősöm, ő is molettebb alkatú, olyan hozzám hasonló mértékben...gondoltam én...Aztán mikor nemrég beszélgettünk, és szóbajött az, hogy ki hány kiló, akkor tudatosodott bennem, hogy ő kb 40-45 kilóval több mint én, szóval nem kevéssel. De én meg voltam róla győződve, hogy nagyjából ugyan annyi mint én. Kezdem azt hinni, hogy kissé irreálisan látom magam. Mit gondoltok?
2016. ápr. 27. 13:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem derül ki ennyiből, hogy azzal van a baj, hogy te nem látod magad reálisan, vagy pedig tényleg hasonló alkatúak vagytok, hasonló súlyúnak tűntök. Nagyon sokféleképpen oszolhat el a súly valakin, és simán lehet, hogy rajta máshogy látszik, mint rajtad. Kérdezz meg néhány ismerőst, aki mindkettőtökkel kapcsolatban áll/látott már élőben, hogy szerinte mekkora különbség van a súlyotokban. Ha ők mind jól eltalálják, akkor valószínű, hogy vagy te tippelsz rosszul, vagy nem látod magad reálisan. De ez még mindig nem feltétlenül testkép zavar.
2016. ápr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!