Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Testkép zavarom van?

Testkép zavarom van?

Figyelt kérdés

82 kiló vagyok, 160 cm

Nem látom magam nagyon kövérnek, max ha képeken nézem magam, de mikor felöltözve a tükörbe nézek, látom, hogy nem vagyok sovány, de nem is olyan borzasztóan kövér.

Viszont tudom, hogy túlsúlyos vagyok, diétázom sportolok, szeretnék legalább 15 kilóval kevesebb lenni.

de mégis, gond van velem?



2015. máj. 28. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Mért lenne testkép zavarod? Túlysúlyos vagy, ez egyértelmű.Legalább 25 kg felesleg van rajtad amit akárhogy nézel, felesleg.
2015. máj. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ahogyan írtam, nem látom magam túlságosan kövérnek
2015. máj. 28. 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Mert nagyon kövér nem is vagy, de túlsúlyod az bőven van. Még valami?
2015. máj. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem értem ezt a hangvételű választ...

Normális módon tettem fel a kérdésem.

2015. máj. 28. 21:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül van testképzavarod - valószínűleg sosem láttad még magad normális alakúnak, úgyhogy nincs mihez viszonyítani. Plusz a ruha is takar, ne ruhában nézegesd magad, hanem meztelenül! Én 182 vagyok, és 100 kilósan, persze felöltözve még mindig mondogatták nekem, hogy milyen sovány vagyok mostanában.
2015. máj. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!