Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki ongyilkossaggal...

Ha valaki ongyilkossaggal fenyegetozik, tehat hangoztatja, azt komolyan kell venni?

Figyelt kérdés

Ismerosom egy parszor mondta,hogy bevesz nyugtatokat.Ez egyaltalan hatasos?

Tudom,hogy nincs rendben az elete es eleg fiatal is.20 eves.Munkahelyen sem oke semmi,a csaladjaban sem,es baratnoje sincs.Meg ugy igazabol sok baratja sincs.

Hathat neki a nyugtato? Ugye nem? Elvileg regen mar bevett jo parat(raadasul ami lejart volt),es akkor elvileg csak bekabult es nem emlekezett semmire.


2016. ápr. 29. 16:44
1 2
 11/11 anonim válasza:
En is ezzel fenyegetoztem az exemnel, es addig el jutottam hogy meg is probalom mivel nem vett komolyan. De aztan mikor esely volt ra inkabb nem tettem meg mivel eszembe jutottak a szeretteim. Inkabb csak figyelem felhivas. Mikor valakinek a figyelmet akarjuk de nem kapjuk meg
2016. júl. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!