Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió ellen magnéziummal?

Depresszió ellen magnéziummal?

Figyelt kérdés
Szorongásos, elkerülő személyiségzavarom van, de nem szedek rá gyógyszert, fiatal vagyok, nem szeretném mérgezni magam, inkább a természetesebb segítségekhez fordulnék. Amikor, kezdem rosszul érezni magam lelkileg, 1000 mg magnéziumot veszek be, és úgy érzem, hatásos. De nem rendszeresen szedem... Mivel segíthetnék még rá?
2016. máj. 2. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy természetes alapú antidepresszáns létezik, az orbáncfű. Lehet gyógytea formában kapni, illetve tablettaként, Remotiv néven.

Másik a bazsalikom, harmadik egy Diochi-csöppek: Nervamin.

2016. máj. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha pedig a magnézium működik, nyugodtan használd.
2016. máj. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Én már évek óta küzdök szorongásos tünetekkel,ráadásul még a depresszió is rányomja a bélyegét a mindennapjaimra. Évek óta szedek különféle antidepresszánsokat,frontint,rivotrilt stb... Csekély eredménnyel. Jelenleg a kalium phosphoricum nevű schüssler sót szedem,ami meglepő módon úgy tűnik,hogy használ. Egy próbát szerintem megér.
2016. máj. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!