Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti mit gondoltok erről a...

Ti mit gondoltok erről a videóról? Mit sugallhat? Mit vesztek észre benne? A többi lent.

Figyelt kérdés

Vegyétek alapul azt, hogy csupán vizuális, tehát a csakis szemmel látható részére gondolok a klippnek.


Itt a videó és szeretném, ha leírnátok azt, hogy mit vettetek észre benne:


https://www.youtube.com/watch?v=tD4HCZe-tew&index=5&list=PLx..



2016. máj. 3. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
játszanak a színezéssel?
2016. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, hanem arra gondolok, hogy mit üzen minden verbális közléstartalom nélkül. Tehát, ha csak magát a videót nézed, akkor mit veszel benne észre?
2016. máj. 3. 21:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam beszívva,de talán ilyesmit láthat,aki igen:D Gondolok itt a színekre,többes látásra,nem valószerű elemekre...te mit látsz benne,kérdező?
2016. máj. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én egy olyan lányt láttam a klipben aki szereti az életet, pozitív, vidám, kiegyensúlyozott, energikus... ezt tükrözi a mozgás és a színek folyamatos játéka. A lány nem épp az esetem habár nagyon csinos és vonzó, de nem indított be. Egyébként gondolom a klip a zenéhez készült amiből egy szót se értettem a summer-en kívül. De vizuális szempontból mindenesetre pozitív érzést váltott ki a videó, valószínű hogy ebből a célból is készült.
2016. máj. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem az a kérdés, hogy milyen érzést vált ki a klipp, hanem az, hogy mit akarna tudatosítani veled úgy, hogy azt valójában észre sem veszed. A videó rövidebb képi bejátszásaira gondolok. Tehát lásd meg a videó programozott ellentét párosítást. Itt az ellentét két különbözőt jelent. Eredetileg nem ellentétek.
2016. máj. 6. 22:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi ilyen rejtett üzenetet nem hordoz a videó,egy egyszerű,tetszetős,könnyed,videó egy zenéhez kitalálva,a 21.századi igényekhez mérten. Semmi extra.
2016. máj. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

21. századi igények? Ki igényli? Ne keverjük össze a beetetést vagy az agymosást az igényekkel.


Egyébként ettől függetlenül jasvaslom, hogy nézz bele jó néhány, mondjuk 80-as évekbeli klipp képi tartalmába.

Tedd teljesen függetlenül.


Más. Lehet-e programozó hatása egy videónak?

2016. máj. 7. 22:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Miféle programozásra gondolsz? Én ezt nem értem egyáltalán,és szerintem mások sem,azért nincs olyan válasz,anire vársz.
2016. máj. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A rövid ideig felbukkanó képbejátszásra gondolok. Ismétlődik a klippben. Amely negatív, de annak látszik , de mégsem az.
2016. máj. 9. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!