Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkos akarok lenni egészsé...

Öngyilkos akarok lenni egészségi problémáim miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már 1 éve küzdök brutális szájszaggal. A torkomban ilyen lepedék van, a nyelvemen szintén. Fogászaton voltam, azt mondták a fogaim szépek és egészségesek. De beutalt a paradontológiára (nem biztos, hogy jól írtam). A doki kiröhögött, hogy mindenkinek lepedékes a nyelve, de a szám valóban büdös...Azóta nem merek menni semmilyen orvoshoz, és sehova. Senkivel nem beszélgetek, pedig társasági ember vagyok. Mi ez? Reflux, vesebetegség, cukorbetegség? Tudom, hogy soha nem fog elmúlni, legszívesebben meghalnék :( 18/L
2016. máj. 7. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nyitott gyomorszájad van ,hát az orvosnak nem kéne kiröhögnie ,addig is én szerintem szopogass cukorkát és moss még többször fogat és a nyelvedet is mosdd meg alaposan!
2016. máj. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezért ne legyél öngyilkos. Menj el másik dokihoz, biztos van megoldás a dologra.
2016. máj. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el belgyógyászhoz, az meg fogja találni a probléma okát.
2016. máj. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az utóbbi pár hónapban nekem is borzasztó szájszagom lett, olyan, mintha folyamatos torokgyulladásom lett volna, és hiába mostam a fogam, nem javult. Neked is ilyen?

Egy valami az utóbbi pár napban viszont bevált. Gargalizálok listerinnel, néha csak vízzel, állítólag sós vízzel is jó. Utána undorító szagú darabkákat köhögök fel, és elmúlik a szag! Itt gyakorikerdeseken olvastam mandulakőről, valószínűleg az volt.

2016. máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vigyél magaddal szájvizet és amikor van alkalmad gargalizálj. Ne legyél ezért öngyilkos csak fogadd el magad. Nekem lány létemre úgy izzad a tenyerem, hogy cseppek vannak rajta. De komolyan. Nem tudok normálisan kezet fogni. Barátom még nem volt.. Érdekes lesz:D sok sikert 18/L
2016. máj. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tonsil stone (mandulakő) is lehet
2016. máj. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért legyen már eszed, ember és ne csak végletekben gondolkozz. Ha annyira szar, hogy már az öngyilkosságot fontolgatod, akkor ne azon görcsölj már, hogy kiröhög az orvos, menj el szépen a huszonharmadikhoz is, előbb-utóbb meglesz a megoldás. Nekem nem úgy tűnik, hogy kimerítetted volna a lehetőségeket e téren, pedig egy öngyilkosság előtt azért ez lenne a minimum.
2016. máj. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt valami okozza, ha rágózol, fogat mosol stb stb, az csak a tüneteket kezeli, nem a problémát. Én is nyitott gyomorszájra gondolok, el kell menni vele dokihoz aztán kész. Az pedig, hogy 18 évesen ilyen hülyeségek miatt öngyilkos akarsz lenni, vicc! Nevetséges. Nagyon sok embernek vannak ilyen gondjai, csak ők nem merik elmondani. Nem vagy semmiben más mint akárki. Egyet fogadj meg: NE a tünetet, hanem az okot keresd mindig. Az lesz a megoldás...
2016. máj. 11. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett a brutális szájszagoddal, kérdező? Hogy alakultak a dolgok?
2020. nov. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!