Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Munkaorvosnál titkoljam el,...

Munkaorvosnál titkoljam el, hogy bipoláris zavarom van?

Figyelt kérdés
Járok pszichiáterhez, szedek gyógyszert. Ezt el kell mondani? Félek hogy ez miatt leszek alkalmatlan.

2016. máj. 13. 11:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Ne mondd el! A pszichiáterrel beszéld meg, hogy milyen munka, és hogy mit mondj.
2016. máj. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elozo válaszolóval egyetértek
2016. máj. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor a gyógyszert se mondjam, semmit?
2016. máj. 13. 11:36
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
el kell mondani. Ha emiatt alkalmatlan leszel, akkor annak oka van, és akor valóban nem fogod tudni betölteni az adott munkakört.
2016. máj. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Pedig el kell mondni, mert ha utólag derül ki akkor komolyan megüthetitek mindketten a bokátokat.

Rengeteg munkakör van amit így is be lehet tölteni, de van olyan amit nem és ha ez ott derül ki, az nem veszélytelen.

A munkaorvosnak tudnia kell róla, a főnöködnek már nem.

2016. máj. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Tudtam vele iskolába járni, igaz voltak nehéz időszakok, volt hogy nem tudtam bemenni. De akkor még nem volt gyógyszerem, most már az is van.

Emiatt lehetek alkalmatlan? Ha az leszek, akkor kb sehova sem vesznek fel ilyen bajjal?

2016. máj. 13. 19:11
 7/11 anonim ***** válasza:

Emiatt nem vagy alkalmatlan, csak nem árt ha tudnak róla, mert a gyógyszerek miatt sem mindegy (pl nem biztos, hogy kaphatsz olyan munkát ahol vezetni kell stb).

Én eü sulit végeztem és volt osztálytársam aki epilepsziás, rendszeresen gyógyszert szedett. Gond nélkül kaphatott munkát, csak műtőbe nem mehet és nem dolgozhat egyedül műszakban, ennyi.

Szóval csak ilyen apró dolgokra kell gondolni. Nem fognak eltiltani a munkától.

2016. máj. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
illetve előfordulhat, hogy nem évente lesz felülvizsgálat, hanem az orvos gyakoribb vizsgálatot ír elő. tehát te pl 6 havonta fogsz menni fogl.eü-re.
2016. máj. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Köteles vagy elmondani Alá is íratnak egy papírt,amin az áll,nincs titkolt betegséged.
2016. máj. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én sem mondtam soha, hisz azonnal kitennének. Nem szól szám, nem fáj fejem.
2016. máj. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!