Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti belegondoltatok már?

Ti belegondoltatok már?

Figyelt kérdés

Biztos előfordult már többetekkel, hogy törlés után a wc-papír nem csak barna hanem kicsit piros is tehát véres.

Arra gondoltam, hogy mivel ott vérzik ahol kakás így biztos jut kaka a véráramba és eljut a szivemig.

A szivem abban a pillanatban kakát ver.

A fő kérdés az, hogyha a kaka az ereimben eljut az agyamig az lehet hatással a gondolataimra?

Van esetleg olyan aki már biztosan tudja, hogy ez meg ez a gondolata ennek köszönhető?

Mi volt az a gondolat?



2016. máj. 14. 08:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy elolvastam a kérdésed arra gondoltam ,lehet hogy most egy kicsivel több mennyiségű kaka jutott el az agyadig!
2016. máj. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:
76%

Ne haragudj, de ezt kètszer el kellett olvasnom, hogy biztosan jôl làtok-e.

Talàn az első mondatnàl megàllnék. Ha vérzik, tenni kell ellene. Biztos volt egy keményebb széklet, nem elég folyadék, gyümölcs, stb fogyasztàsa miatt, ezért lehet ez. El kell menni orvoshoz, vagy pròbàld a Reparon kùpot.


A szived "nem ver kakàt"...


A gondolataidra valami hatàssal van, az tèny, de nem a kaka...

Ha ezt a kérdést komolyan gondolod és vannak még ezen kívül is ilyen dolgok, keress fel egy pszichològust. Ha "csak" ez a gond, akkor vàsàrolj kùpot ès kenőcsöt.

2016. máj. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Neked már tuti eljutott a kaka az agyadig. Szarságokat beszélsz. -.-
2016. máj. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nyugi, nem megy széklet (kaka) a véráramba, ugynis a vér nyomás alatt van és ha valami sérülés van a seggedben, ott a vér kifelé áramlik.a barnát meg te nyomod ki,és az a szabadba kényszerűl nem az erekbe.
2016. máj. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Menj el orvoshoz ha vérzik..:O

Ez nen természetes:)

2016. máj. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

:D:D Nekem is néha elönti a fos az agyamat főleg amikor ilyen hülyeségeket olvasok.

Viszont ha az orrod vérzik, akkor pedig takony kerül az agyadba amitől jobban csúsznak a gondolatok. Erre nem gondoltál?

2016. máj. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ez nagyon jó kis vicces duma :-D Én háromszor olvastam el. Hány éves vagy?
2016. máj. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Akkor a megfázás az előnyömre is válhat.

Elég ha orrnyereggel lefejelem az asztalt és máris szupergyorsan gondolkodok.

Köszi ezer hála! :D:D:D

2016. máj. 27. 19:03
 9/9 A kérdező kommentje:

Van itt még egy rég elfeledett kérdésem amire nem kaptam elég kielégítő választ.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__6202421..

2016. máj. 27. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!