Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Nem látok kiutat.

Mit tegyek? Nem látok kiutat.

Figyelt kérdés
Lassan már 1 éve, hogy nem látok értelmet magamban.. Az egész ott kezdődött, hogy új iskolába kerültem. Minden jó volt egy ideig... Volt egy lányt akit megszerettem és minden gondomat, dolgomat elmondtam. Egyszer megbeszéltük, hogy elmegyünk bulizni egy jót vagy ha nem akkor csak iszunk egyet. Majd egyszer besokallt hazasétált, utánafutottam és azt mondta hogy 'nem mehet ez az egész'. Következő nap mintha minden ellenem fordult volna, legjobb barátom és az osztályom mindenki ellenem fordult.. 2 hétre rá fater bántott, mert egy élettelen vagyok. (tesóm is ugyanezt mondta, vele is verekedtem eléggé.) Elkezdtem vágdosni magam. Megtudták a 'barátaim' és azóta vágósnak neveznek meg kérdezik, hogy kell-e penge.. Azóta nem tudok mások szemébe nézni és úgy kommunikálni.. Szeretek este egyedül lenni és full részegre inni magam, mert már nem tudok hova bújni a bánattól. Egyszerűen minden ellenem van... Nincsenek barátaim, vagy ha feltűnnek akkor lesz*rnak úgy ahogy van.. Már csak gép maradt és itt az utolsó esélyem.. Valaki tipp?

2016. máj. 14. 23:51
 1/3 anonim válasza:

Mi az, ami érdekel, amivel szeretsz foglalkozni? Csináld azt. Keress embereket, akiket hasonló dolgok érdekelnek. Ha a környezetedben lévő emberekkel nem érzed jól magad, keress más embereket.


Ne engedd, hogy ez az érzés uraljon. Ha szar kedved van és egyedül akarsz maradni, feküdj le este korán, másnap kelj fel korán. A pia, a kialvatlanság csak rontani fog.


Keress valami sportot, ez lehet bármi, futás, úszás, foci, tánc, thai box, trágyalapátolás, akármi. Az intenzív fizikai aktivitás is sokat segíthet.

2016. máj. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne hagyd,hogy ez a rossz időszak pecsételje meg az életedet.Most minden szar tudom.De nincs az a fájdalom ami egyszer nem múlna el.Ez most egy rossz szakasz az életedbe,de még fiatal vagy,az egész élet előtted áll.Nagyon sajnálom a családi körülményeidet,de erről semmiképp sem te tehetsz.Tudom,hogy nehéz,de hidd el másoknak sem könnyebb.Szerintem is próbálj új barátokat szerezni.Menj el sportolni,keress valami olyan elfoglaltságot,ami kizökkent a szürke hétköznapokból.És amíg még sulis vagy,próbálj minél többet tanulni,minél több sikert elérni,hogy évekkel később már csak ez az időszak olyan legyen,mint egy rossz rémálom az életedben,és ha már ott leszel,nézz vissza egy pillanatra,hogy mennyi mindent elértél és milyen sokra vitted.Hidd el aki téged nem becsül,nem is érdemli a figyelmed.Egy idő után úgyis mindenki azt kapja vissza,amit másoknak okozott.Nagyon sok sikert kívánok neked

,és remélem,hogy tényleg boldog leszel!!!!! :)

2016. máj. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Manócska1 ***** válasza:
próbálj olyan dolgokat csinálni amik lekötik a figyelmedet,próbálj új barátokat keresni. ne hagyd hogy elnyomjanak a rossz dolgok. jobb lesz minden. kitartást és sok erőt kívánok
2016. máj. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!