Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha az első antidepresszáns...

Ha az első antidepresszáns (SSRI) nem válik be, mennyi idő után szoktak másikat adni?

Figyelt kérdés
Két hónapja szedem. Az első hónap után 10-ről 20-ra emelték a mg-ot. Most telt le a 2. hónap, jövő héten kell visszamennem a pszichiáterhez. Minden szempontból egyre rosszabb, mind lelkileg,mind a pszichoszomatikus tüneteim terén. ( Escitolapram a gyógyszer)

2016. máj. 15. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
TB s pszichiáternél általában 3 hónap. A fizetősnél pedig, hogy meg legyél elégedve..
2016. máj. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
TB-s sajnos. Nincs másikra pénzem. Akkor még egy hónapot végig kell szenvednem úgy tűnik.
2016. máj. 15. 17:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy jobb a TB-s. És pont azért, mert be kell tartani az időket, és nem lehet óránként hívogatni telefonon. Hidd el, senkinek sem Kánaán az antidepi. Olvass utána a gyógyszerednek mi az eljárás, mennyi a normál adag, és milyen tünetekkel lehet számolni, és kb mennyi idő a gyógyulás. De ez rajtad is áll. Mennyire segítesz be a gyógyszerednek a viselkedéseddel, a sok mozgással, az életmód és szemléletváltással. A gyógyszer megteszi a magáét. Te is tedd hozzá a tiédet.
2016. máj. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Balogh Zsozsó ***** válasza:
Nekem három hónap után volt a váltás.
2016. máj. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És az új antidepi mennyire vált be?
2016. máj. 16. 13:24
 6/7 Balogh Zsozsó ***** válasza:
Szerencsére most teljesen jó, de ki kellett egészíteni Lamolep gyógyszerrel mert ingadozott az állapotom. SNRI- re váltotta a dokim az SSRI-t
2016. máj. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én most Valdoxant kaptam, melatonin. Nem sok jót olvastam róla sajnos,de hátha. (mondjuk egy támogató társ biztos hatásosabb)
2016. máj. 18. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!