Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy kutya segíthetne?

Egy kutya segíthetne?

Figyelt kérdés
19 évesen kezdek bedilizni, hogy nincs barátom, akivel szerethetjük egymást. Néha már nem ismerek magamra. A legtöbb gondolatomat ez tölti ki, és az aggodalom, hogy a közeljövőben nem is lesz. Tudom, hogy hobbi kéne, mindenki ezt mondja, de próbáltam festeni, agyagozni, biciklizni, de ezek közben sem megy ki ez a gondolat a fejemből, így pedig nem túl jó létezni. Jót tenne, ha vennék magamnak egy kutyát? Igazság szerint tengerimalacom az van, de ő csak úgy van, nem szeretem igazán, de ő nem is olyan lény, aki úgy tudna szeretetet adni, mint egy kutya.
2010. ápr. 9. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem benned van a hiba. sosem késő találni valakit akiben megbízhatsz és szerethetsz. barátkozz ;)
2010. ápr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nyugodtan vehetsz kutyát.Ha sétáltatod ismerkedhetsz és barátkozhatsz.Talán még a nagy ő-be is belefuthatsz.Én ajánlom a kutya vételt.

Én is ilyen voltam mint te.Lett egy kutyám akinek sokat köszönhetek.Sok ismerösőm lett miatta és barátom is lett.

2010. ápr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Mindenképpen jó választás egy kutyus. 1.: Egy kedves, vidám bohóc mellett képtelenség depisnek lenni.

2.: Lesz valaki akiről gondoskodnod kell, s leköti a fölösleges gondolataidat

3.: Kutyázás közben remekül lehet ismerkedni.Én pl. a kutyámnak köszönhetem a legjobb barátnőmet :)

De gondoskodni kötelező róla, ezt sose felejtsd el!

2010. ápr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia! jó ötlet a kutyus, a kutyások nagyon sokat szoktak dumálni:) lehet ismerkedni bőven:) de inkább kistestű kutyust ajánlanék neked:))

Viszont egy dolgot azért vegyél figyelembe, mert a kutyus néha nyűg is, hiszen ha esik ha fúj, ki kell vele menni, néha hány, néha hasmegy, pénzbe kerül- oltás, kullancselleni szerek, kozmetika- nyáron nem árt nekik:) és kell vele foglalkozni minden nap:) de mindezek mellett inkább az öröm és a szeretet ami a többet nyom a latban:)

(én gyerekpótléknak akartam, mert nem jött a baba, és nagyon jó társ volt a veszélyeztetett terhességem alatt, nem is tudom mi lett volna velem nélküle, a kisfiammal is nagyon jól kijönnek, türelmes, imádják egymást:)

2010. ápr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Szia!

Én is ezzel a problémával küzdök. A kutya is csak fél megoldás. Lehet, hogy oldja a magányt, de ennek ellenére nem lesznek ember barátaid.

Nekem elhiheted én már csak tudom.

21F

2010. ápr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Olvasgatva őket rájöttem, hogy lehet nem jól fogalmaztam teljesen. Nekem van egy két hús vér barátnőm, akikkel jól el tudok beszélgetni, és nekem nem hiányzik nagyobb emberi társaság, nekem csak a szerelem hiányzik, és nem akarok állandóan erre gondolni.
2010. ápr. 9. 20:08
 7/10 anonim válasza:

Így már más a helyzet, erre azt szokták mondani, hogy ne akard görcsösen és rád talál!

Sok szerencsét!

2010. ápr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
igen, én is ezt tudom tanácsolni, mindig akkor toppan be a szerelem, amikor abszolút jól érzed magad a bőrödben:) és nem is számítasz rá. Ha látszik, hogy boldog vagy, ragyogsz, tapadni fognak a pasik:)
2010. ápr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

De miért nincs barátod? Nem találod a megfelelő fiút?

Társkereső oldalakkal nem próbálkoztál még?

2010. ápr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy kiadós dugás kell neked. vagy drogok.
2010. ápr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!