Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ma fogyasztottam alkoholt és...

Ma fogyasztottam alkoholt és együttesen Xanaxot vettem be, a napi előírt adagomat, Xanax 1 mg, SR. Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

#Xanax #xanax és alkohol
2016. máj. 19. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom a betegtájékoztatót olvastad , ellenjavallt a pia.


Gyakorlatilag ha egészséges vagy semmi bajod nem lesz töle , persze kérdés hogy mennyit ittál

2016. máj. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, sajnos :(

Csak ma egy spontán buli alakult, és hát elég sok bort ittam. Nem vagyok részeg vagy valami, de attól félek, hogy azért nem szívódik fel gyorsan, viszont a gyógyszert meg előírás szerint vettem be. :( Attól félek, nehogy legyen valami bajom.

2016. máj. 19. 22:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha egészséges a szervezeted nem lesz bajod, akár meg is igérem, ne félj :)

Nem voltam ártatlan tini ,elvétve nagy bulikon lila xanaxot használtunk gyorsitónak a pia mellé , és itt vgayok :)

2016. máj. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudtommal szerencsére nincs egyéb betegségem, csak a szorongásos betegség, és alvásproblémák, de nemigen szoktam alkohol fogyasztani, de ma valahogy így alakult, és nagyon meg vagyok ijedve.

De megnyugtattál, köszönöm. Attól rémüldöztem, hogy az alkohol meg a gyógyszer együttes hatása miatt esetleg nem is kelek fel reggel. Szerencsére nem vagyok kába, csak kicsit álmos, ami egyébként nem jellemző a Xanax SR mellett ilyen fokban.

2016. máj. 19. 22:08
 5/5 anonim válasza:
Szia. Enis csinaltam mar hasonlot..persze azis csak ugy jott. Apranax, xanax, telviran. Nem volt semmi bajom, tehat neked sem lesz. Igaz kicsit jobban beut,ennyi az egesz, ne felj!:)
2016. máj. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!