Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mit jelent? Diagnózis...

Ez mit jelent? Diagnózis F0630, Organikus eredetű kevert affektív zavar.27/F

Figyelt kérdés
Pszichiáterhez mentem mert szorongásos, lehangoltsági panaszaim voltak. Egy órán keresztül beszélgettünk és végül adott egy ilyen diagnózist és felírt gyógyszereket. Csak nem tudom ez mit jelent meg hogy organikus? Ez valami súlyos betegség esetleg?
2016. máj. 20. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy szeri eredetű, tehát elsősorban nem lelki okokra vezethető vissza.

Legalábbis ezt gondolja, mert egy óra beszélgetés alapján nem lehet alapos diagnózist felállítani.

2016. máj. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
na most ezzel nem lettem okosabb -.-
2016. máj. 20. 14:07
 3/4 Eszter76 ***** válasza:

Kaptál következő időpontot is? Ha nem érted a diagnózist, akkor feltétlenül kérdezd meg az orvostól, hogy ez pontosan mit jelent! Biztos választ csak ő tud adni - és szerintem kellett is volna, hogy adjon. Ha nincs időpontod, akkor is feltétlenül menj vissza hozzá és kérdezz rá.

Ezt találtam a neten erről a BNO kódról:

[link]

2016. máj. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2016. máj. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!