Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anorexiás vagyok. Hogyan...

Anorexiás vagyok. Hogyan gyógyulhatok meg?

Figyelt kérdés

173 centiméter vagyok és 48 kg. Az anorexiát fél éve állapították meg nálam, járok is terápiára, de még mindig nem híztam egy dekát sem, mert hiába probálnak belém erőltetni ételt, én kiadom magamból valamilyen módon, vagy úgy oldom meg, hogy közben nem eszem meg.

Hogy miért döntöttem el, hogy ezen változtatni akarok?

Azért mert tetszik egy fiú, akinek én is tetszem. Egy bulin voltunk tegnap, és ittam (tudom sok benne a kalória, a fiú tudott rávenni, hogy igyak vele). Nem igazán ettem aznap és hamar megütött. Részegek voltunk mindketten. És smároltunk, és majdnem lefeküdtünk. A fiú azt mondta képtelen hozzám érni, mert fél, hogy összetör, és azt mondta, hogy még járna is velem. Ami nagy dolog, mert ő népszerű, én nem, eléggé visszahuzodó vagyok. És akarok hízni, mert kedvelem, és vele akarok lenni. Szóval, hogyan vegyem rá magam, hogy egyek? Esetleg valaki, aki kigyógyult a betegségból tudna tapasztalatokat megosztani velem? 18/l



2016. máj. 21. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Vedd rá magad, hogy egyél. erre nincs tabletta, kapszula, vagy csodaszer. Változtass rajta, ez kb. olyan mint a depresszió, arra sincs semmilyen gyógyszer, csak méreg, de ha ráveszed magad már nem is vagy az és mindjárt másképp látsz mindent.
2016. máj. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Számítsd ki, mennyi kalóriát kell enned minimum, és persze sport mellett, és annyit mindenképpen egyél meg. És edzz, akkor nem zsír megy rád, és nem leszel plöttyedt sem.
2016. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pszichiátriai osztályon 2-3 hónap alatt megtanítanak újra enni.

A nővérek előtt kell elfogyasztani az ételt és utána még egy órácskát ott ücsörögni, gondolom, hogy ne hányd ki.

Nem jó móka..

2016. máj. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as, ez pont addig működik, míg a kórházban vagy, mert ha hazajössz betegen, ugyanúgy kihányod... tapasztalat. :(
2016. máj. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!