Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Magányos vagyok, reménytelen,...

Magányos vagyok, reménytelen, és a halálra vágyok. Lenne kedve valakinek beszélgetni, aki esetleg érez/érzett hasonlót? Nem tudok máshoz fordulni.21/F

Figyelt kérdés
Évek óta szenvedek; volt idő, amikor azt hittem már túl vagyok rajta, de csak áltattam magam. Nem tudom elképzelni, hogy valaha is jobb lesz, hogy egy nap ismét boldog leszek. Olyan kilátástalan minden, nem látok mást magam előtt csak egy sötét szakadékot, ahol a végtelenségbe zuhanok. Nem vágyok az életre. Nem vágyok semmire, csak, hogy véget érjen a fájdalom. Szeretnék megpihenni. Nem tudok elképzelni mást, csak hogy a halál karjaiban leljek végre megnyugvásra.

2016. máj. 21. 21:40
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szia, nekem is írhatsz. Sokszor érzem magam ugyan így, de néha el is múlik, írj nyugodtan:) 16/L
2016. jún. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 homo ludensz ***** válasza:
Nos írtak neked? Kíváncsi lennék miket írtak.Évek óta cipelem a depressziót mint púpos a púpját és nekem nem ír senki.
2016. júl. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!