Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol vizsgáltathatnám meg...

Hol vizsgáltathatnám meg magam hogy asperger szindrómás vagyok-e?

Figyelt kérdés

most olvastam róla egy cikket és teljesen rám illenek a tünetek szinte 100%-ban.

hol vizsgálják ezt, kihez forduljak?

hogyan vizsgálják,valami teszttel?


2016. ápr. 19. 17:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Megmutatod a cikket?
2016. ápr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
nehéz lesz mert az újságban olvastam,egy helyi napilap egészség rovatában.de ha a neten rákeresel számos hasonlót találsz.én is elolvasgattam őket (pl hazipatika,webbeteg,origo,wikipedia stb)de azt nem tudom hova kéne fordulni azért is írtam ki a kérdést.
2016. ápr. 19. 17:39
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Autizmus alapítványt kell megkeresni, ott kivizsgálnak. Ma már az asperger az autizmus legenyhébb formája, próbálják kivonni az asperger elnevezést a szótárból.
2016. ápr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Melyik napilap? Attól még fönt lehet online is.
2016. ápr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

17:39 rákerestem, nálam pesti címet dobott ki.nem vagyok pesti.

megnéztem a honlapjukat is, többnyire gyerekekről írnak a vizsgálat menüpont alatt is.én 23 vagyok.vizsgálnak felnőtteket is? és még ráadásul ha jól olvastam fizetős is.nincs pénzem.


17:42 kisalföld

2016. ápr. 19. 17:54
 6/27 anonim ***** válasza:
Még ha nem túl nagy fáradság a címet is légyszi...
2016. ápr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
50%
Igen, vizsgálnak felnőttet, nem fizetős, de a vizsgálat ára tb nélkül olyan 140 ezer ft, úgyhogy én úgy gondolom valamennyivel illik támogatni az alapítványt, ha van tb-d akkor is. Az az infó a honlapjukon, hogy kötelezően kell 40 ezret fizetni nem igaz, nemrég hívtam fel őket. Azt hogy az országban hol foglalkoznak még ilyesmivel nem tudom, neten keress rá.
2016. ápr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

18:21 a cikk címe kell?asperger szindróma nehéz teher lehet.a mai lapban jelent meg.


18:26 rákerestem.nem találtam vizsgálatot végző helyet.nem véletlen kérdeztem.

2016. ápr. 19. 18:32
 9/27 anonim ***** válasza:

Igen, a cikk címére gondoltam.:)

Így nem dob ki semmit.

Írásjelek nincsenek a szavak közt?

2016. ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Hát bocs, azt hittem, hogy csak, mint kérdező írsz és nem a másik regisztrációdról :)

[link]

Bal oldalt: delej utca, ott vizsgálnak, 3-szor kell menni, talán minden alkalom egy fél napot vesz igénybe, előtte pedig ki kell tölteni egy kb. 100 oldalas kérdőívet, azt le tudod tölteni, de leginkább a csecsemőkorodról szól, szóval a szüleid is kellenek hozzá, vagy legalábbis jobb, ha kikérdezed őket.

2016. ápr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!