Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikolok, mit tehetnék ellene?

Pánikolok, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Iszonyatosan pánikolós vagyok. Tudom hogy nem kéne, de már rögtön túlgondolom a problémámat, így bolhát csinálok az elefántból.


Például, pénteken bejelentik hogy ki kell dolgozni 20 fizika feladatot jövő hét péntekre. Én meg már szombaton elkezdek bepánikolni.


Melegem lesz, izzadok, konkrétan csak ülök és aggodalmaskodom. Pedig sok időm van, tegnap be is fejeztem.

Most is így van, jövő héten szinte mindenből írunk (fizikából szóban kell felelnem, attól rettegek már most, szerdán esedékes) és így sokkal kevesebb időm marad produktívnak lenni :/


Valaki esetleg hasonló cipőben? Mi vált be ilyenkor?


Nagyon köszönöm a válaszokat!



2016. máj. 26. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Rengetegen járnak hasonló cipőben.

Pszichológus tud ezen segíteni, csak a pszichoterápiához türelem és pénz kell.

Vagy ha nagyon megkeseríti az életed, menj el pszichiáterhez, aki valószínűleg boldogan felír neked valami szorongásoldót. Az csodákat művel, viszont csínján kell vele bánni, és nem szabad rászokni, mert sokaknak nincs visszaút.

2016. máj. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


A pszichiáter sajnos most nem jöhet szóba, se anyagilag, időm sincs rá.


Gyógyszerezni sem szeretnék

2016. máj. 26. 20:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nem gyógyszeres ügy.

Egyszerűen raktárra aggódsz. Csináld meg hamar, aztán akkor a hátralévő időben nem kell paráznod. Bár végül is mindig lehet vmit találni.

2016. máj. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!