Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megvertek már vagy 1éve sokan...

Dwayne Johnson kérdése:

Megvertek már vagy 1éve sokan jöttek meg aláztak. Minden nap eszembe jut a gyerek neve. Mit tegyek. Ha visza vágok jobb lessz? Nem tudom fel dolgozni.

Figyelt kérdés
2016. máj. 27. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem is lehet feldolgozni. De az idő majd begyógyítja a sebeidet. Felejtsd el a vendettát. Nincs értelme, hogy ennél jobban tönkre tedd magadat. Éld az életed, mintha mi sem történt volna. Tudom nehéz. Engem csak egy tanár tépett meg még régen gyermek koromban, de egy életen át elkísért a hiányos hajam az egyik oldalon. Sok-sok év kell hozzá, hidd el mire már nem gondolsz rá.Fel a fejjel. Én veled vagyok.
2016. máj. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm :(

De aza baj hogy nem 1-2 gyerek jött hanem 12

2016. máj. 27. 22:58
 3/9 A kérdező kommentje:
Pedig szét törtem volna azta gyereket :(
2016. máj. 27. 22:59
 4/9 A kérdező kommentje:
Meg azis bj ha meg verném másnap elkapnának sokan :(
2016. máj. 27. 22:59
 5/9 TEAM PYRO válasza:
ismerosok? rokonok? fateroddal kéne menny egy 80 cm-es vasrúddal azt adni nekik...
2016. máj. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmi baj, lesz még ez jobb is és minden rendben lesz.I.ten nem felejti el nekik és a végén bűnhödni fognak a gonoszok.Az igazak meg üdvözülnek.
2016. máj. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ismerős
2016. máj. 28. 12:20
 8/9 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam.. Én megvertem őket, de másnap csak többen jöttem rám, mert gyáva kutyák egyedül szembe szállni valaki ellen :/.. Nem volt jó hiába adtam vissza.. Sőt utána még rosszabb volt, mert mint írtam még jobban összevertek..

17F

2016. máj. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
rögtön fel kellett volna jelenteni
2016. aug. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!