Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anyám közösült az élettársával...

Anyám közösült az élettársával, hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Igen, természetes dolog, és már egy ideje együtt vannak, így nyilván kenik-vágják, de most ezt konkrétabban hallottam, és elkapott a határtalan undor, jogosan. Most az egész lakástól undorodom, nagyon nagy megerőltetéssel nyúlok hozzá bizonyos dolgokhoz: mondjuk a fürdőszobában. Mindentől undorodom. Mit tegyek? 18/L
2016. máj. 28. 02:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk képzeld magad anyukád helyébe. Neki is szüksége van erre, felnőtt vagy, fel tudod dolgozni.
2016. máj. 28. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nos. Pont ez a bökkenő, hogy bár tisztában vagyok a szükségszerűségével, mégis feldolgozhatatlan "traumaként" ért.
2016. máj. 28. 03:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán még éretlen vagy ilyen dolgokhoz és azért undorodsz. Kb nállam is ez volt mikor anyámékat hallottam de azóta érettebb lettem és már nem zavar.
2016. máj. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Húsdarálóval feldolgozhatod a párját és állatokkal megetetheted, és senki nem találja majd meg..

17F

2016. máj. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok.


Legelőször amikor a pasi itt járt (anyum gyerekkori szerelme volt amúgy, ő is volt az első, de az élet köbeszólt) mondta is nekem, hogy nem lesz semmi olyan.


Aztán éjjel hallottam.


A fickó amúgy jófej, nagyon rendes, de ettől egy kicsit "megutáltam"


Aztán időközben nagyon megszerettem :) Ha meg itt van... igyekszem elaludni, korán. Szerencsére valamennyire értek az agykontrollhoz, így szó szerint "kiütöm" magam esténként.

Először egy kicsit irritált voltam emiatt, most már igyekszem beletörődni, és sikerül is.

2016. máj. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kezeltesd magad, mert ez nem normális.
2016. máj. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt el kell fogadnod. Édesanyád és az élettársa nyilván szeretik egymást és azért csinálják. Én is túlestem azon, de igyekeztem elűzni ezeket a gondolatokat, tudatosan mellőztem, nem ilyen az én anyám nem csinál. Ezt sulykoltam magamban. Hálistennek,amit igazán nem értek miért, hisz panelben élek és tuva lévő hogy papírok a falak, soha nem hallottam őket. :)


Fogadd el, gondold végig és törődj bele, mást nem tehetsz. Gondolj arra, ez az élet része, természetes egy idő múlva (vagy már) te is fogod csinálni és rájösz, nem is rossz dolog az, hisz anyukádat nem bántották :)


A szex nem undorító dolog =)


Nem hinném ,hogy beteg vagy csak maximum későn érő. :) Próbálj ne erre gondolni. :)

2016. máj. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!