Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit jelent az, ha mostanság...

Mit jelent az, ha mostanság semmire sem tudok igazán koncentrálni? 15/L

Figyelt kérdés
Az utóbbi néhány hónapban folyamatosan azt érzem, hogy mintha egy "köd" lenne a fejemben. Matekból eddig nagyon jó voltam, a legjobb csoportba kerültem, és egy csomó nehéz feladatot meg tudtam oldani. Most meg még a legkönnybbek sem mennek, mert nem tudok összpontosítani. És ez nem csak a mateknál, hanem más tárgyaknál is jelentkezik, például a töri évszámokat nem tudom megjegyezni egy-két napnál tovább, a fizika sem megy, pedig a kedvenc tantárgyam. Egyre feledékenyebb vagyok, és az idő "kicsúszik a kezemből". Ha meg leülök tanulni, akkor mindig elkalandozok. Mi ennek az oka? Nagyon megijeszt ez az egész, mert eddig nem ilyen voltam. Pls segítsetek, ha lehet olyanok írjanak, akik értenek is az ilyesmihez. A válaszokat előre is köszi :)

2016. máj. 31. 22:21
 1/7 anonim válasza:
Lehet hogy szerelmes vagy 😃 16/l
2016. máj. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez jutott először az eszembe, hogy szerelmes vagy. Vagy csak fáradt. Én is sokszor jártam így, nálam ez a két ok fordult elő. 18L
2016. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szerelmes :)
2016. máj. 31. 22:34
 4/7 anonim ***** válasza:
És mikor elkalandozol, hová kalandozik el a figyelmed? Ez is fontos pont!
2016. jún. 1. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ontcentrációs zavar,memória zavar,sok mindentől lehet szakember,pszihológus,pszihiáter többet tudna mondani.

Nekem kb így kezdődött a depresszió,de persze nálad ez nem törvényszerű

2016. jún. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam is így kezdötött a depresszió,egy szerelmi csalódás után amit nem tudtam feldolgozni.
2016. jún. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

4-es

Igazából minden más felé, ami nem tanulás, általában a repülésen jár az eszem :)

2016. jún. 2. 06:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!