Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kivanom a halalt nagyon sztem...

Kivanom a halalt nagyon sztem semmi jo nincs az életben sot ertelme sincs, mas emberek hogy erik el azt hogy elni akarjanak es ne meghalni?

Figyelt kérdés

2016. jún. 2. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom eletem legszarabb idoszakat elem...
2016. jún. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem is legrosszabb, de legnehezebb időszakát élem az életemnek 36 évesen. Nem tudom, mennyi idős vagy, de a kérdésed alapján valószínűleg fiatal. Úgyhogy még AKÁRMI is lehet, ne add fel. Tudd, hogy mit akarsz ettől az élettől (ha nem tudod, ülj le magaddal a kisszékre, és gyere rá), és próbáld azt megvalósítani. Persze, hogy nagy szpás lesz, de lesznek jó dolgok is. Meghalni ráérsz még 80 évesen is, aztán úgy állhatsz a Jóisten elé, hogy "csezmeg, én tényleg megpróbáltam".
2016. jún. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt rossz időszakom amikor már belegondoltam milyen lenne meghalni, de aztán eszembe jutott hogy ha más nem legalább pár ember van aki görnyedve napokig sírna ha meghalnék, ekkora önző szemét pedig nem leszek, aztán meg ha a mélyponton vagy, onnan az egyetlen út csak felfele van.

Aki tud angolul ezt olvassa el (ha szeretnétek le is fordítom), így másodszorra is könnyezek tőle [link]

2016. jún. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sok sok pozitív gondolatttal nehéz, de megéri.

Keress olyan dolgokat amiket szeretsz/kedvelsz , ha vannak barátaid ők is tudnak segíteni! egy titka van: nyisd ki a szád, és beszélj, mert néma gyereknek anyja se érti szavát.

Sok, finom csoki amit szeretsz, futás, vagy csak egy jó zene hallgatás. Mindig van értelme az életnek, mondjuk nekem az is segített, hogy a szobámban jól kisírtam magam sokszor, ilyen idézeteket olvasgattam (ajánlom: Idézetek app, Androidon érhető el, de a net is tele van).

Apró dolgoknak próbálj meg elkezdeni örülni: süt a nap, megnőtt a fű, vagy csak a madarak csicseregnek :)

nekem sokat segített a hit, a katolikus hit. Olykor eg egy ima végtelenségig megnyugtattott.

De a pihenés, állattal való foglalkozás, kedvenc film nézése is segít.

magnézium segítése is javít sokat, mert nem idegeskedsz, de akár bátran ajánlom az (!patikai!) citrom fű teát ;)

remélem rendbe jössz, hisz az élet mindig kezdheted újra! és csak pozitívan ;)

2016. jún. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!