Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek is így van? Úgy...

Szerintetek is így van? Úgy gondolom, h minden embernek van valami kattanása (ami miatt "furán" lehet/ne/ rá tekinteni, az emberek többsége elítél, furcsáll. ).

Figyelt kérdés
2016. jún. 2. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, erre én is most kezdek rájönni, mindenkiben talál ilyet az ember,ha jobban megismeri.

Neked mi az? :D

2016. jún. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Mindenki másképpen hülye." (Géczy Gábor)

"Az emberek olyanok, amilyenek lenni tudnak." (Szepes Mária)


Igen, így van. Erőt ad mások hülyeségeinek elviseléséhez, ha tudod, hogy te is hülye vagy, és téged is el kell viselni a környezetednek.

2016. jún. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amerikában a gyógyszeripar már akkora biznisz hogy a doki garantáltan rádaggat valamit (pl gyerekre az ADHD-t, autizmust) csakhogy vegyél rá gyógyszert.

Amúgy mindenkinek van valami hülyesége amiért mások kinéznék, én pl 14 éves koromig szoptam az ujjam, imádom a patkányokat és utálom a legtöbb embert.

2016. jún. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nekem? Hú, nekem elég sok van...Túlzottan toleráns vagyok és vonzódom az abnormalitáshoz. Főként a drogosokhoz (főleg heroinisták), AIDS-esekhez és a komoly mentális, valamint táplálkozási zavarosokhoz (főleg anorexia). Nyugdíjasként segítő jellegű munkát szeretnék végezni. De az még odébb lesz :)

2016. jún. 2. 20:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy (bár tuti férfiaknál is megesik) ez túltengő anyai gondoskodó ösztön, aki jó irányba tereli azokból nagyon jó szociális munkások lesznek, vagy pl ápolók, mentősök, szóval ahol embereken segíthetsz.
2016. jún. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, nő vagyok, és imádok anyáskodni azokon, akik "rászorulnak" vagy szeretem őket.
2016. jún. 2. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!