Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gombócérzés a torokban?

Gombócérzés a torokban?

Figyelt kérdés

sziasztok! több mint 2 hete érzem,minden nap.

Valamikor enyhébben,valamikor erősebben..

Néha öklendezek is tőle.. 3 hete volt egy pánikrohamom..

vagy legalábbis a sürgösségin azt mondták. előtte is volt, néha,de csak akkor ha ideges voltam valamiért..

Sokszor szorongok.. a Pszichológos 100 százalékra mondta hogy fizikai problémám nincs..mit tegyek hogy elmúljon? van akinek ugyanez a problémája? előre is köszönöm a válaszokat!



2016. jún. 2. 20:30
 1/7 anonim válasza:

Én ilyet a sírás visszatartásakor vagy előtte szoktam érzni, esetleg amikor bűntudatom van. A szorongás alatt ezt érted? Vagy inkább ideges vagy?

Egyébkent nem a pszichológusbak kéne megmondani a fizikai állapotodat, inkább a lelki allapotot.

2016. jún. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ideges..gyomorideg..volt hogy reggel el is hánytam magam..oldalakat tudnék írni ebben a témában az elmúlt hetekről..
2016. jún. 2. 21:03
 3/7 anonim válasza:
Ez csak akkor múlik el, ha nem szorongsz, és elmúlik a pánik. Tapasztalat, én is pánikbeteg vagyok.
2016. jún. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És hogyan teszel ellene? De ugy is érzem a gombócot ha tok nyugodt vagyok...
2016. jún. 3. 10:07
 5/7 anonim ***** válasza:

A tartós káros stressz okozhatja, ez lehet a pánikod eredete is.

Megszabadulhatsz tőle, ha immúnis leszel a stressz hatásai ellen.

https://www.youtube.com/watch?v=IWxZ1tG0FQA

2016. jún. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De most tök nyugodt vagyok.. És nem stresszelek semmin.. Olyan mintha vándorolna ez a gombóc.. Egyszer egyik oldal máskor másik oldal..valamikor az egész torkomban.. Meg minden nap. Egész nap...
2016. jún. 3. 17:41
 7/7 anonim válasza:

Szia. Hány éves vagy? Művel foglalkozol? Sok minden számít. Lehet túl vagy terhelve. Pihenéssel hogy állsz? Iszol eleget? Próbálj ki valami gyógynövényes nyugtatót. Ha jobb lesz tőle akkor a stressz az oka. Lehet, hogy most nyugodt vagy, de belül biztos félsz, hogy mi a baj vagy tartassz az újbóli rohamtól. Ismerős... Igaz nekem nonstop hányingerem volt. Majd jött a szorongás attól, hogy mi a bajom és lett belőle torok szorítás plusz mellkas nyomás. Ez október óta tart nálam. Van két fiam fáradt vagyok. Nálam ez a kiváltó ok. A kevés pihenés és a sok stressz csúnya dolgokat hozhat elő. De ha oda figyelsz arra, hogy annyit eszel és iszol, hogy jó legyen legalább ezt kizárhatod, hogy nem attól van. Próbáld ki, hogy szedsz egy kis multivitamint vagy magnézium+b vitamin komplexet. Esetleg vas+folsav kombót. :)

Kitartást!

2016. jún. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!