Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Paretin túladagolástól nem...

Paretin túladagolástól nem lesz bajom ugye?

Figyelt kérdés
Oké hülye voltam. Kb 1órája vettem be 12db-t. Akkor még jó ötletnek tűnkt. Gondoltam alszok eg, kicsit. Nem érzek nag,on seemit csak szédülök és fáj a fejem. Nem lesz bajom ugyd?

2016. jún. 8. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha az előírtnál több Paretin filmtablettát vett be

Soha ne vegyen be több tablettát, mint amennyit az orvos javasolt. Ha Ön (vagy valaki más) túl sok Paretin filmtablettát vett be, azonnal forduljon kezelőorvosához, vagy keresse fel a legközelebbi kórházat és mutassa meg a gyógyszer dobozát. Túl nagy Paretin filmtabletta adag bevétele esetén előfordulhatnak a "Lehetséges mellékhatások" fejezetben felsorolt tünetek vagy a következők: rosszullét, láz, akaratlan izomösszehúzódások.


[link]

2016. jún. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hívj fel egy orvost, jó lenne kimosni a gyomrodat.
2016. jún. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mégis mitől tűnt olyan jó ötletnek???
2016. jún. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!