Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Paretin, Paroxat velemenyek?

Paretin, Paroxat velemenyek?

Figyelt kérdés

Hiztatok? Segitett? Mennyi ido mulva?

Koszi a valaszokat!



2016. márc. 28. 08:21
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
3 éve szedem, pontsan ma 3 éve. Velem csodát tett, fantasztikusan érzem magam tőle. Igen, híztam tőle 19 kilót a 3 év alatt de azelőtt annyira sovány voltam, hogy most lettem épp ideális. Két hét minimum kell, hogy a jó hatását kifejtse, de egy hónap után lesz igazi. Ez idő alatt NEM szabad feladni, nekem nagyon nehéz volt de kibírtam és most jó. A mellékhatások lassan elmúlnak.
2016. márc. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jovo heten lesz 1 honapja, h szedem.. Mostanaban kezdek jobban lenni sajnos az etvagyamat is kezdi novelni v csak ahogy nem szorongok, feszulok jobban tudok enni :(
2016. márc. 28. 22:24
 3/7 A kérdező kommentje:
Aludni tudtok tole?
2016. márc. 28. 22:49
 4/7 Balogh Zsozsó ***** válasza:
Ez a gyógyszer SSRI vagy SNRI?
2016. márc. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Aludni csak az első 1-2 hétben nehéz vele, utána ez rendeződik. Nekem is jól használ, bár csak 4 hete szedem a teljes adagot. Két hét után már kezdtem érezni hogy jó lesz. Nekem durva mellékhatásai voltak úgy 3 hétig, de megéri türelmesnek lenni.
2016. márc. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

SSRI


Koszi a valaszokat, remelem rendezodik az en alvasom is!

2016. márc. 29. 17:39
 7/7 Gorieva válasza:
68%
Ha jot akarsz magadnak NE SZEDD! Az en panikom 6 eve kezdodott, jo kis szorongasos zavarokkal együtt, ertsd. Napi szintu fejfajas, etvagytalansag, szedüles, es ezek csak a testi tünetek voltak, lelkileg meg a teljes megsemmisules es remenyvesztettseg erzese... 3 honap alatt 10 kg-ot fogytam, szedettek velem Paroxat-tol kezdve a Coaxil-ig mindent... ezek melle meg felìrt nekem a doki Frontint, mert hogy az "lagy gyogyszer", ma mar gyogyultan azt gondolom, hogy a dokinak kellett volna beszednie ezt a sok sz@rt, hogy lassa, milyen lagyak is ezek a gyogyszerek😁 Hadd ne mondjam hogy hetekig ugy ereztem magam mint hal a zacskoban. Foleg a Paroxat-tol ereztem magam üresnek es hogy elmegy mellettem az elet... Emellet jartam pszichologushoz aki a termeszetes modszerek hìve es o ismertetett meg a jogaval. Eközben sokat olvastam a panikrol, annak okairol. Elhagytam a gyogyszereket nagy nehezen, fel ev utan a testi tüneteim elemi erovel tomboltak, tömegben meg ugy ereztem, hogy azonnal összeesek, kesz vege... tudom, hogy kemenyen hangzik amit ìrok, de neked kell eldöntened, hogy teljes eletet akarsz e elni, hogy tenyleg a magad ura legy, vagy egy dili bogyo iranyìtsa az eleted... az ut rögös, de megeri. Lepesrol lepesre haladj, mert ha mindent egyszerre akarsz, elbukhatsz es az csak csalodast fog okozni.. Epìtsd fel a napi rutinod eloszor is tervezz el minden apro reszletet, meglatod kesobb minden automatikus lesz. Masodszor hagyj el minden "idegrendszer izgato" etelt, italt, szokast. Ilyen pl. A cigaretta, alkohol, edesseg. A harmadik es legfontosabb dolog a rendszeres mozgas, hiszen a sport termeszetes antidepresszans! En kiegeszito vitamintkent az Ehler's Vitalkost-ot szedem, ez a termek növeli az agyban a szerotonin szintet, nekem nagyon bevalt! Mindent összevetve a legfontosabb, hogy önerobol akarj meggyogyulni, hiszen a gyogyszerek csak elnyomjak a testi panaszokat de a lelkedet nem gyógyìtjak meg! Remelem tudtam segìteni.
2017. ápr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!