Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vajon másnak is volt már ilyen?

Vajon másnak is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
2 napja kezdődött azaz már korábban is volt hasonló minimálisan. Valamin szörnyen ideges lettem rá fél órára jött ez a bizonyos teleszívom a tüdőm de úgy érzem így is kevés érzés, majd jött lefekvéskor mintha valaki szorítaná a mellkasom és ráadásul egy olyan érzés is mintha a nyelvem hegye zsibbadna. Pontosabban nem zsibbadás volt az, mert nem volt érzéketlen csak olyas féle. Reggelre jobb lett aztán megint jöttek a problémák és most ugyan ott tartok. Próbálom nyugtatni magam azaz épp ez a lényeg. Nem vagyok ideges tisztán gondolkodom tudom, hogy nincs semmi féle betegségem 23 éves nő vagyok nehogy már kifogjon rajtam a stressz és mégis ezt érzem. Leginkább sírhatnékom van a probléma azóta megoldódott ami kiváltotta nálam ezt a bizonyos lelki eredetű problémát mégsem akar jobb lenni. Próbáltam zenét hallgatni, elterelni a figyelmem de valahogy semmi sem szeretné enyhíteni a tüneteket. Talán az, hogy most ide írok minimális szinten mégis. Talán ha kibeszélem magamból enyhülne, de anyukám nem igazán hisz ebben, azt mondja magamba beszélem pedig épp ellenkezőleg. Barátaim se épp olyanok akikkel meg lehetne beszélni. Kérek bárkit aki ezen átment írja le a tapasztalatát. Mit tegyek? Mikor múlik el?

2016. jún. 10. 12:59
 1/1 anonim válasza:
Amit leírtál az légszomj.Ugyanez van nekem,csak nem zsibbad a nyelvem. Az orvos szerint stressz,idegesség miatt jön ki.
2016. jún. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!