Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziósokon, hogy segíthet...

Depressziósokon, hogy segíthet pszichológus, pszichiáter?

Figyelt kérdés
Akik utálják az életüket vagy magukat azon szerintem beszélgetés vagy gyógyszer nem sokat segít

2016. jún. 12. 11:46
 1/10 acelsziv ***** válasza:
0%
jól sejted. Meg kellene találni az okát a depinek. De a gyógyszer, csak letompít és zombivá tesz ami által nwem fog érdekelni semmi. Csak elhülyülsz tőle. És beszélgethettek akármennyit, ha nincs egy épkézláb ötlete se. Magad mentél bele a gödörbe és csakis magad tudsz kimászni belőle.
2016. jún. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Miért, akkor szerinted mi segít rajtuk? Vagy inkább dögöljenek meg, mert úgyse lehet ezen változtatni?


A gyógyszer sokakon segít, ahogyan a terápia is. A terápia pedig elég sokféle lehet, és nem írható le úgy, hogy sima "beszélgetés".

2016. jún. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy fogalmad sincs az egészről.
2016. jún. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3.kérdező: Kérlek meséldel akkor, hogyan zajlik ez a dolog.
2016. jún. 12. 11:57
 5/10 A kérdező kommentje:
Én elhiszem, hogy a gyógyszer és a terápia sokakon segít, de ha en rondának és idiótának tartom magam lassan 12 éve nem hiszem szebbnek és jobbnak fogom érezni magam
2016. jún. 12. 11:58
 6/10 anonim ***** válasza:
16%

A valóság az, hogy miután kifizettél egy vagyont a gyógyulásodért, az agy képes magába szívni energiát, hogy tovább fennmaradjon. Akiknek viszont nincs, azok meg előbb utóbb öngyilkosok lesznek, csak erről nem csinálnak statisztikai adatokat, mert a valóság ártana a politikusok előremenetelének.

Az elöbbieknél sem a diplomás adja az energiát, hanem a paciens jön rá magától, véletlen, hogy neki mi szolgáltat energiát.

2016. jún. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jártam terápiára depresszió, pánikbetegség, alacsony önértékelés miatt és működik.

Hogy hogyan? Ez egy nagyon hosszú és összetett folyamat, először is tudni kell bízni a terapeutában, különben megette a fene. Hogy fogadnád el a támogatást, segítséget valakitől, akiben nem bízol?


(A gyógyszer viszont csak tüneti kezelés, szedtem régen és nem segített.)

2016. jún. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nálam nem a bizalommal van baj csak néha úgy érzem, hogy nekem már mindegy
2016. jún. 12. 13:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha csúnyának találod a világot, hidd el, a szemeddel van a baj. A nézésedet kell megjavítani.A világ semmit sem fog változni. Hidd el, hogy lehet segíteni.

2016. jún. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az érzelem kémia. Tehát a gyógyszer hat.
2016. jún. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!