Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vény nélkül lehet venni...

Vény nélkül lehet venni szorongásoldót, hangulatjavító illetve ezekhez hasonlót?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta keresem a megoldást a feszültségeim, dührohamaim és a depresszióra való hajlamom kezelésére. Sajnos ezidáig a pszichológusokkal való beszélgetés sem tűnt hosszútávú megoldásnak. Negatív gondolataim vannak, kimerültnek érzem magam fizikailag és mentálisan egyaránt. Szükségem van valami átmeneti megoldásra, hogy mindenféle belső akadály nélkül éljem az életem. Ez az állapot mindent megnehezít. A teljesítményem a suliban és a munkahelyemen - mekiben szintén lecsökkent. Alig tudok koncentrálni bármire is. Szörnyű ez az egész! Sajnos, ha napokat pihenek vagy alszok át sem múlik el a fáradtság és a gondolataim is megállíthatatlanul cikáznak a fejemben. Mit tehetnék? El vagyok keseredve.

16/L



2016. máj. 20. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
sport, egeszseges eletmod, joga, olvasas, relax, meditacio, termeszetes nyugtato teak , pozitiv gondolatok ismetelgetese, mast nem igen tudsz tenni.
2016. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%

Mindent lehet venni, még talán fegyver tisztaságú Plutóniumot is.


De vényköteles gyógyszert eszedbe ne jusson bevenni, akár csak egy fél szemet se, mert nagyon csúnyán ráfaraghatsz. Az életedet tönkreteheted vele. Ezek alattomosabb szerek, mint a keménydrogok.

2016. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Szeva. 25 éves vagyok világéletemben sportoltam vmit... Az elmúlt 2-3 évben kicsit visszavettem, az önbizalmam le ment, és nagyon sokszor depressziós is lettem. A párkapcsolati problémákra alapból érzékeny vagyok, nos ez az időm alatt két szakításom volt, mindkettőnél megpróbáltam véget vetni az életemnek. Mindenki rugdosott hogy foglaljam el magam kezdjek megint sportolni... És láss csodát, azóta SZÁZSZOR jobban vagyok. egyébként kondizok, és focizni járok haverokkal. Ezt tovább fokozhatod, ha stimlánsokat tartalmazó étrendkiegészítőket is szedsz.. Főleg hogy lány vagy, tökéletes alakot tudsz gyártani magadnak, oda lesz érted mindenki. Nem viccelek, a SPORT TÉNYLEG GYÓGYSZER.
2016. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, ráadásul ahhoz pszichiáter kell.
2016. máj. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Ezek alattomosabb szerek, mint a keménydrogok."


Mondaná egy könnyűdrogos.

De tényleg nem kell szedni, csak ha orvos mondja.

2016. máj. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Valeriana relax napi 3 szem, esetleg citromfű tea, ezek természetes nyugtatók, drogériákban, vagy gyógyszertárban kaphatóak.

Nem olyan erős,mint a frontin vagy a xanax de legalább nem szoksz rá, és nem zuhansz meg még jobban mint ezektől..

2016. jún. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem átmeneti, hanem tartós megoldásra, azaz megoldásra van szükséged. Nem hiszem, hogy csak úgy maguktól vannak a belső feszültségeid. Külső konfliktusok, alárendelt helyzet is okozhatja a problémádat.
2016. jún. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Még fél szemet se... Sport mint a tökéletes megoldás.

Hát sikerült pár nagy ökörséget ide sz&rni...

2016. szept. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egészséges ételek, vitaminok, gyógyteák, sport, pihenés, napfény, valaki, akivel meg tudod beszélni a gondjaidat - ezekhez nem kell recept.
2016. szept. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 zyprexaaa ***** válasza:
Keress egy psychiátert.Ő tud neked gyógyszert felírni.Amit eddig ajánlottak neked azok tényleg jók,csak ha évek óta fenálló panaszaid vannak,nem biztos,h elegek.De a gyógyszerek sem csodaszerek.Vannak olyanok amelyeknek a hatása csak két hét múlva kezd jelentkezni és az sem biztos h elsőre megtalálja a neked valót.De ne add fel!A sport nagyon jó a nagy mozgások mint a karkörzés is bizonyítottan csökkentik a depressziót,a feszültséget is ki lehet mozogni magadból és a végén olyan anyagok szabadulnak fel amelyek hasonlítanak a boldogság hormonhoz az endorfinhoz.Gyógyteákat is ihatsz,a citromfű is jó,csak sokáig kell inni,míg hatás jelentkezik,mert nem tabletta.És nem biztos,h elég ennyi,de kiegészítésnek jók.Kitartást kívánok,szorítok neked!
2016. szept. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!