Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek szellemileg beteg...

Szerintetek szellemileg beteg ez a srác?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=2iBxLk3KH7s


Most elvonatkoztatva arról ahogy a videóban beszél, mert arra rájátszik.


De az arca, meg az arcmozgásai elég furcsák, olyan mint amilyen a beteg embereknek szokott lenni.

Szerintetek?


2016. jún. 16. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát fura ember, de szellemileg rendben van. Amikor az asztalnál ülnek kifejezetten értelmes gondolatokat tud összefüggően összerakni.

Mondjuk valami pszichés betegsége biztosan van neki. De az ilyen "kialakult az évek hatásai során" típusú.

2016. jún. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ideges.
2016. jún. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
valamilyen személyiségzavara van szerintem. De most komolyan pár perces videóból nem lehet megállapítani semmit kérdező xD
2016. jún. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én most konkrétan inkább az arcszerkezete miatt kérdeztem. Biztos mindenki látott már olyan embert, akiről így messziről meglát és az az első benyomása, hogy ennek tuti van valami szellemi problémája.
2016. jún. 16. 12:56
 5/5 anonim ***** válasza:
külsőleg senkiről enm lehet megállapítani semmit. Kivétel persze van Down kórosok
2016. jún. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!