Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderlineok! Volt már, hogy...

Borderlineok! Volt már, hogy ellöktél magadtól valakit? Milyen érzés volt közben és utána visszagondolni rá?

Figyelt kérdés
2016. jún. 16. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
borzasztó, de volt lehetőségem visszacsinálni. Megszünt a Borderem.
2016. jún. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És nálad mi váltotta ki?
2016. jún. 16. 12:12
 3/7 anonim ***** válasza:
írhatok privit inkább?
2016. jún. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. jún. 16. 12:17
 5/7 anonim ***** válasza:
én borderline személyiségzavaros vagyok F6030 diagnosztizáltak egy éve. Hát mindig ellököm magamtól az embereket, sokan utálnak de mindig keresek másokat akik törődnek velem és szeretnek. Sajnos sokan nem bírják ki mellettem elviselhetetlennek tartanak és ideges, hisztériázó embernek de nem tehetek róla mert sjanos van egy ilyen zavarom!! :((
2016. jún. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
hadd mondjam, ez nem egy örökre rögzült dolog, ez egy átmeneti személyiségzavar. Ki lehet belőle gyógyulni,nyugi. Mindenkinek ezt kívánom.
2016. jún. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A borderline személyiségzavar a szülő-gyermek kapcsolatban alakul ki még csecsemőkorban, amikorról az egyénnek nincsenek tudatos emlékei.

Terápiával jól kezelhető (bár a bordereket sok pszichológus sem bírja, mivelhogy a terapeutájukat is ellökik, amint kötődni kezdenek, de azért vannak, akik nagyon jó eredményeket érnek el náluk). Emellett megfigyelték, hogy azok a borderek (legalábbis egy részük), akik találnak egy elfogadó társat, aki kitart mellettük, a harmincas éveik elején spontán "meggyógyulnak". Ezt a szakma sem érti igazán, de létező, ismert jelenség.

2016. jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!