Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Errefele normális ha mindenki...

Errefele normális ha mindenki csóró jólmondom?

Figyelt kérdés
Általános h mindenki csóró az országban (majdnem mindeknki), más tizenévesek is vannak akiknek soha nincsen semmi semmi pénz semmire éhezgetés néha áram nincs néha ez néha az, telefon sohasem se tv semmien hülyeség, ez már általánosítható hogy normális errefele középeurópában vagy hogyan van ez én kerültem csak ilyen helysetbe?
2016. jún. 20. 12:58
 1/4 Semmii válasza:
Nem normalis, de sajnos ez az atlag alatt van . Az atlag magyarnak nincs semmire penze max etelre.
2016. jún. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nembaj ugy is utálok enni mert sose lehet :D
2016. jún. 20. 13:05
 3/4 anonim ***** válasza:
A Közép és Kelet-Európai térségben olyan jó középmezőny vagyunk (Quality of life). Magyarországon ez megyénként változó, egyes megyékben magasabb a munkanélküliség, kisebb az átlagjövedelem stb..
2016. jún. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem nem jól mondod.
2016. jún. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!