Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért stresszelek annyit?...

Miért stresszelek annyit? Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Éjszakánként nagyon keveset, ill. nagyon sokat alszok. Ennek ellenére ugyan úgy kialvatlan leszek, és alig tudok koncentrálni az órákon. És ha valaki az kérdezi, ill. mondja, hogyha kávét iszok felejtsem el, mert attól van, akkor most inkább megmondom: én a kávétól -legyen bármilyen erős- elalszok. Szóval a kávé probléma kilőve. Egyéb ötlet?

2016. jún. 23. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Aranyvirág és mi azt mondjuk honnan a 3,14csából tudjuk, hogy milyen lelki problémáid vannak, amiktől nem alszol?
2016. jún. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondhatnál kicsit több részletet, mert nem nagyon értem, hogy most mi van. :)
2016. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nálam is ez volt. Nem tudom, középiskolába,vagy egyetemre jársz, de lehet az az oka. A stressz miatt.

A kulcs ott volt, hogy ráállj mondjuk egy 7 órás időtartamra, amit alvással töltesz. Ezt tartsd hetekig, hogy fokozatosan hozzászokj. Ez nem túl kevés, nem túl sok.

A kávé nem játszik, bár segít átlendülni a reggeli kómán nálam.

2016. jún. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első ha ennyire paraszt és lekezelő vagy meg se kellett volna szólalnod.

Kérdező szedjen vitaminokat, sportoljon, ne gépezzen este és igyon sok vizet

2016. jún. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Első válaszoló! Három ember halt meg ebben a házban amiben lakom. Még mindig nem tudok túltenni azon, hogy ötéves koromban szó szerint a kezeim között halt meg édesanyám. Tavaly nyáron Én kezeltem a nyolcvan éves nagyapámat, aki szintén a kezeim között ment el. Ja, és mellesleg 13 éves vagyok! Bye
2016. jún. 24. 07:44
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, aki NORMÁLIS válaszokat tudott adni. Második válaszoló, köszönöm segíteni szerettél volna, de már megkaptam minden fontos infót. :)
2016. jún. 24. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!