Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van aki úgy érzi sosem volt...

Van aki úgy érzi sosem volt boldog igazán? Aki számára sosem ünnep a szilveszter, csak annyit jelent hogy múlik az idő? Akinek a karácsony sem jó ünnep, nem szeretetett, családot jelent? Mi a boldogság? És mi miatt érezz így?

Figyelt kérdés
2016. jan. 2. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
igen én ilyen vagyok:(
2016. jan. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Remélem nem sokára boldog leszel.
2016. jan. 2. 19:53
 3/5 anonim válasza:
Istennel lehet tökéletesen boldognak lenni.
2016. jan. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele. Kicsit nehéz a kérdés és még nem is tudom megválaszolni. Járok pszichoterápiára, majd talán később.


3: Annak aki vallásos és hisz benne.

2016. jan. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez igaz én se vagyok hívő és minek hidjek valakinek rengeteget ad,szép külső,jó család,jó képességek,egészség ilyen háttérrel csak rajtad múlik milyen irányban megy az élete.


A másik semmi jót nem kap,előnytelen külső ha már ez fennáll akkor állandó céltábla lehet előbb ovi,majd isiben és így tovább és a személyisége,önértkelése a béka feneke alatt lesz és ha ehhez még rossz család,vagy link család társul,vagy nehéz anyagi körülmények,nem túl jó képességek akkor hol van az igazság.


Ha vagy betegnek születik,minek hinnem istenben!


Aki sokat kapott hidjen,neki van miért!

Aki szinte semmit nem kapott minek hidjen,sem külsőben,anyagilag,kêpességileg,családilag,egészségügyileg nem fog pozit8v irányba vàltozni.:-)

2016. jan. 3. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!