Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy elbírjam...

Mit tegyek, hogy elbírjam viselni ezt az életet ami jutott nekem?

Figyelt kérdés

Én tényleg mindent megteszek... Rendszeresen sportolok, igyekszem elmenni szórakozni, törődöm magammal, dolgozom viszonylag tán még jól is keresek, de egyszerűen ahogy közelítek a 30 éves kor felé egyre nehezebben viselem el a vaksággal járó, a többi ember részéről jövő megalázást, lenézést, lebecsülést. Hiányzik a nők látványa, egyszerűen a tekintetük, vagy csak ahogy megcsillan a nap sugara az arcukon. Egyszerű dolgok ezek, azt is mondhatnánk, hogy másoknak a legkisebb baja ez, hogy nem csodálhatja a nőket, de nekem még is ez hiányzik talán a legjobban, és mindezt megfejeli a tény, hogy pont ők taszítanak a mélybe az elutasításukkal, lenézésükkel, lebecsülésükkel.

Pedig azt kell mondjam, hogy tényleg csak a látásom hiányzik, azon kívül mindenem megvan, nem korlátoz le a vakság nem tudnak olyat mondani az emberek amiben segítségre szorulnék.

Már egyre nehezebben bírom, de nem akarok öngyilkos lenni mert az valahogy még is csak kiábrándító.



Kíváncsi lennék mit tanácsoltok, hogyan tehetném élhetőbbé ezt a már, már élhetetlen életet.



2016. jún. 24. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Huhh hat ez nem semmi. Soha nem is lattal? Mar az is nagyon becsulendo, hogy van szakmad, dokgozol elsz! Tenyleg hihetetlen teljesitmeny! Buszke lehetsz magadra! Probalkoztal mar szinten vak lanyoknal?
2016. jún. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Láttam 13 éves koromig. Szintén vak lányokkal nem, vannak fentartásaim ezzel kapcsolatban, nyilván nem véletlenül... Kellek azért a nőknek, csak nem úgy ahogyan én szeretném, nem úgy mintha mondjuk nem lennék vak.
2016. jún. 24. 12:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Uhh ez durva, én már belehaltam volna ha vak lennék. De hogy írtad ki a kérdést akkor, hogy olvasod el a válaszokat?
2016. jún. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó, képernyőolvasó programmal. Vagyunk itt egy páran látássérültek, csak nem írjuk le minden kommentben, mert minek, ha a témához nem kapcsolódik szorosan.

Kérdező, nem egészen értem a problémád, beszélsz a többi ember lenézéséről és a nőkéről is. Melyik a hangsúlyos, és hogy nyilvánul meg a mindennapokban? Ill. mi az, hogy kellesz a nőknek, csak nem úgy? Barátként?

első, valóban nagy dolog. De nem érdemes azt sugallni, hogy ez is csoda, mit akarsz még?

A vak-vak kapcsolat a legtöbb esetben nem működik, mert a legfüggetlenebb vakoknak is vannak olyan ügyeik, amelyekhez segítséget kell kérniük (utóbbi időkben egyre kevesebb, de még van). Ha az egyik fél lát valamennyit, az más. Több ilyen párt is ismerek, de leginkább az idősebb korosztályból. A mai vakokat az egyre kiterjedtebb integráció miatt egy közös élethelyzeten kívül kb. semmi nem tartja össze.

2016. jún. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!