Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehetne rajta segíteni?

Hogy lehetne rajta segíteni?

Figyelt kérdés
A húgom beteg és tudom, hogy nem tehet arról hogy ilyen, de néha tényleg már ijesztő. Ritkán figyel csak pl rám, mindig másra figyel, mást néz. Van amikor teljesen nyugodt, van amikor le kell fogni mert neki menne bárkinek... A vagdosásról nem lehet leszoktatni. Már anorexiásnak is mondható és nem lehet vele mit kezdeni. Van amikor zokogva ül a földön vagy retteg. Látni hogy mikor hallucinál... És szörnyű őt így látni, de nem tudom hogy lehet rajta segíteni
2016. jún. 25. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Szakemberhez kell vinni.


Eddig azt hittem hogy ez egyértelmű ebben az esetben...

2016. jún. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem kezeli már most szakember?
2016. jún. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Volt már szakembernél de ő közölte, hogy vele már nem érdemes foglalkozni csak legyünk felkészülve ha öngyilkos lenne
2016. jún. 25. 10:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de aki ilyet mond, az hentes és nem szakember.

Keressetek neki pszichiátert, ha szuicid hajlama van, jó lenne családi összefogással, és a VALÓDI szakember segítségével rábeszélni, hogy feküdjön be, és vegyen részt adekvát terápiában. Vannak jó gyógyszerek, pszichoterápiás módszerek, komplex kezeléssel és a család támogatásával talpra tud állni. Ne adjátok fel!

2016. jún. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha lehetne vele beszélni... Tényleg nehéz elérni, hogy az emberre figyeljen
2016. jún. 25. 11:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Elmegyek hozzá beszélgetni
2016. jún. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!